Skocz do zawartości

Silniczek z patyczków


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dla niektórych grzebanie się z silnikiem jest pewnie bez sensu zamiast podłączyć baterię i się bawić, bez hałasu, brudu i problemów ;). A jeszcze dla innych "puszczanie" modeli jest bez sensu. I w ten sposób wychodzi na to że wszystko jest bez sensu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, dlaczego od razu taki sceptycyzm...

Można na przykładzie takiego prostego, zabawnego pomysłu pokazać laikowi (np. "babie") gdzie w silniku jest cylinder, tłok ,gdzie następuje zapłon ,co to wałek rozrządu itp. Oczywiście można to zrobić pokazując filmy, zdjęcia ale tu jest prosto, ciekawie, inaczej i na bank zostanie w pamięci ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Shock napisał:

Darek, dlaczego od razu taki sceptycyzm...

 

Ja zauwazylem , ze Darka ( tak gdzies od pol roku ) wiele rzeczy "bulwersuje" .......

Jakis taki "czepialski" sie ostatnio zrobil ;)

 

Rafal ; akurat babie to ja bym wytlumaczyl bez takich tekturek , gdzie jest i jak dziala   TLOK , CYLINDER , a nawet jak dziala WTRYSK ..........

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarek996 napisał:

 

 

Rafal ; akurat babie to ja bym wytlumaczyl bez takich tekturek gdzie jest i jak dziala   TLOK , CYLINDER i jak dziala WTRYSK ..........

No Ty jak to Ty :D 

Rozumiem że nie chodzi Ci o wtrysk pośredni tylko bezpośredni ... taki common rail z długą rurą z wielkim ciśnieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nas właśnie od zwierząt różni, że robimy nie tylko rzeczy, które wypełniają nam żołądek. I nie ma znaczenia czy to silnik z tekturki, czy wędkowanie, czy też latające makiety mistrzów świata :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MASK napisał:

czy to silnik z tekturki, czy wędkowanie, czy też latające makiety mistrzów świata

 

 Z tych rzeczy ktore wymieniles , to na forum raczej najwiecej wedkarzy ?

 

Sam dzisiaj bilem sie z myslami co wybrac : ROWER , czy pojsc POLATAC. Wygral ROWER .........

Zobacz Marcin jaka "Cebula"  

$_59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.