Jump to content
maxiiii

Znowu dostałem bana.

Recommended Posts

Dwa tygodnie temu dostałem od jednego z moderatorów (tego złośliwego) bana za niby wpis o szerzeniu przemocy. W dniu wczorajszym od razu po pierwszych wpisach na forum od moderatora kondzia i jego kolegi rufika od razu otrzymałem minusy w ilości hurtowej. Oprócz tego z przyczyn nieznanych w dniu dzisiejszym nie mam możliwości dawania plusów w tematach. Bez jakiegokolwiek powiadomienia czy informacji. 

Moderatorze Czy nie możesz być normalnym moderatorem tak jak wszyscy inni moderatorzy? Weź z nich przykład a w dalekiej przyszłości może będziesz taki jak oni.  To, że dostałeś od administratora większe uprawnienia nie uprawnia cię do wykorzystywania ich w swoich prywatnych wojenkach. Naprawdę nie jest ci wstyd załatwiać swoje prywatne sprawy jako moderator?   Moderatorze, rafiku nie idźcie tą drogą. 

Wydaje mi się, że akurat ty nie powinieneś być moderatorem. Nie musisz mnie czy innych forumowiczów lubić ale nie wykorzystuj uprawnień moderatora do załatwiania swoich prywatnych awersji.

Snap4.jpg

Snap5.jpg

Ale czym ty się przejmujesz.? Minusy w postach to nie ostrzeżenia od moderatora.

Poza tym jest ograniczona ilość dawania reakcji na dzień dla każdego.

Rufik nie jest moderatorem, jak będzie tak dalej postępował to zajmiemy sie nim :)

Wiem, ale nic nie robi bez odpowiedniego błogosławieństwa.

47 minut temu, robertus napisał:

ilość dawania reakcji na dzień dla każdego.

Tyle, że moje wynosi w dniu dzisiejszym "0". :) 

Ten moderator jest bardzo pamiętliwy a to ze względu na temat który kiedyś założyłem :(

Miałem się nie odzywać bo twoje zarzuty i ataki na moją osobę są rodem z przedszkola ale napisze to tylko raz i już nigdy nie będę odpowiadał na twoje zaczepki. I bardzo cię proszę nie pisz do mnie PW bo nie czytam nic od osób sfrustrowanych czy zacietrzewionych takich jak ty.

8 godzin temu, maxiiii napisał:

Nie musisz mnie czy innych forumowiczów lubić ale nie wykorzystuj uprawnień moderatora do załatwiania swoich prywatnych awersji.

Po pierwsze otrzymałeś ode mnie bodaj ze dwa lub trzy minusy w całej mojej historii na tym forum a jestem od 2008 roku. W  dwóch przypadkach wytłumaczyłem ci dlaczego je dałem, to że nie jesteś z tego powodu zadowolony lub tego nie rozumiesz to nie moja sprawa. Jeden ten ostatni minus dostałeś dlatego, że personalnie mnie bezpodstawnie zakatowałeś jako moderatora za coś czego nie potrafiłeś ogarnąć swoim rozumem. Wytłumaczył ci Jarek, ale tobie to nie wystarczyło i koniecznie musiałeś wyładować swoją frustrację dając mi minusa i w tym wątku i w innym za kompletnie neutralną moją wypowiedz. Jest to ewidentne mszczenie się za bana jaki dostałeś ode mnie. Obecnie cała twoja bytność na forum jest skierowana przeciwko mnie. Na szczęście bardzo ciężko mnie sprowokować czy zdenerwować, więc  jeśli naprawdę chcesz, a widzę że tak właśnie jest, mnie zdenerwować to musisz się jeszcze dużo bardziej postarać.

Co do osoby która wyraziła swoją dezaprobatę twojej osoby a w zasadzie tego co piszesz tu na forum, a wiem z PW, że takich osób jest dużo, dużo więcej, to nie jest moja sprawa tylko twoja i danej osoby. Zwróć uwagę kiedy otrzymałeś tyle negatywnych reakcji od tej osoby, własnie po tym jak do neutralnej odpowiedzi dałeś minusa. Pewnie szlak trafił tą osobę i postanowiła w ten czy inny sposób pokazać ci jak bardzo negatywnie jesteś odbierany na tym forum.

Zarzuciłeś mi znów bezpodstawnie, że to mój kolega, cóż powiem szczerze, że po raz pierwszy ty mi zwróciłeś uwagę tymi zarzutami na tą osobę. Wcześniej nawet pojęcia nie miałem, że taki ktoś jest tu na forum. Dla twojej informacji - nie czytam jak książki całego forum tylko wybrane wątki oraz wybranych ulubionych moich forumowiczów (tych w rozumieniu pozytywnym i z konieczności tych absolutnie nie ulubionych). Twoje omijam ponieważ jesteś dla mnie nikim kto mógłby mnie czegoś nauczyć czy mógłbym czerpać z twojego doświadczenia, nie masz go jak dla mnie w ogóle więc omijam twoje posty, chyba że spotykamy się w tych samych wątkach. 

Reasumując każdy ma prawo do wyrażania swojej aprobaty i dezaprobaty na tym forum. Robisz to ty i robią to inni, jesteś tym rozczarowany, cóż twój problem, najpierw popatrz na siebie a dopiero potem oskarżaj innych.

Ja już od bardzo dawna nie reaguję na pyskówki i tego typu dyskusję choć wydaje mi się, że czasami powinienem choć zwrócić delikatnie uwagę dyskutantom, więc wszystko co piszesz kompletnie mija się z prawdą i jest dobitnym przykładem na to, że hejtujesz mnie na każdym kroku.

Cóż jeśli ci to sprawia przyjemność..... :D

• Upvote 1