Jump to content
przemo

Crawler by przemo ... czyli moja rozkmina o co chodzi w off roadzie w skali 1/10

Recommended Posts

4 godziny temu, przemo napisał:

taka sterta śniegu przed nim nie robi na Dziku żadnego wrażenia spokojnie na pół gazu sobie ją pcha

Koncept na pług śnieżny?

3 godziny temu, japim napisał:

Ta. To musi być dedykowane auto do zabawy. Ja pojechalem moim daily i byl strach że nie wrócę. Wiec w kilka miejsc nie wjechałem. 

Off road w skali 1:10 gwarantuje że emocję są podobne no i w zasadzie jest ciut taniej bo tym samochodem do pracy się nie dojeżdża :)

Godzinę temu, robertus napisał:

Koncept na pług śnieżny?

Robert nie kuś ... proszę :) bo już szarpnąłem się na nowy komplet felg, całe zabudowane, które bardziej wpasują się w koncepcje Ziła no i idąc za ciosem obecne opony 108 mm a będą 118 mm 😇... żeby tyle pakował w swoją Honde Jazz to było by coś :P

W dniu 13.01.2021 o 22:24, przemo napisał:

pomysł zakupu drukarki przyznam, że był strzałem w dziesiątkę :) teraz co ja będę drukował ... zapowiada się przestój dla endera. 

Jest coś, co może Cię zainteresować, coś nowego i krajowego - HONKER II - i tylko Ty możesz go zminiaturyzować. A to może być hit...

https://www.motofakty.pl/artykul/galeria/honker-nowy-samochod-dla-wojska-ze-starachowic/4.html

autobox-mini.jpg

Prototyp ma wyjechać na ulicę w tym m-cu.

:)

PS. A ZIŁ-owi białoczerwoną chorągiewkę na boku. ;)

TUR IV wygląda bardziej bojowo.

Teraz to trzeba pojeździć :P  ...

w sumie drukarka już ma co robić i ja też przez najbliższe dni. Przyszedł mi wczoraj V8 z chłodzeniem do szczotki i dzisiaj miałem dokonać swap'a, ale w fabryce jakiś Tong Po zapomniał spakować do worka jednej części, elementu do którego są przykręcane wentylatory i cała reszta ... odpalony DSM i będzie drukowanko brakującej części.

20210119_133232.thumb.jpg.03a01c513bca48aecd8d918e4b4b9097.jpg

Finał ... w zasadzie finał na aliexpressie taki, że dzisiaj założyłem spór i już zwrot przyznany za całość zamówienia (jakieś 70 PLN) ... szok, szok, niedowierzanie :P ... w sumie czeka mnie ze 2 dni męki w DSM i drukowania bo element dość jest kapryśny pod kątem kształtu więc ja nie jestem w stanie narysować go za pierwszym strzałem mając tylko jakiś rysunek poglądowy z jednej strony. Zabawa na zasadzie coś narysuje, druk, przymiarka, poprawki, druk, przymiarka, poprawki ... itd ...

Igrzyska 3D czas zacząć :P

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DjTommi
      Wspomnienie z zeszło rocznego, jesiennego latania szybowcowego w czeskich Hranicach.
      Proszę przygotować sobie coś do picia i zapraszam na seans

Pozdrawiam
      Tommi
    • By Thonni
      Witam 😎
      Moja Extra po malowaniu ✌
      🛩

• By Wojteq94
      Zaczne od tego, że jeszcze raz serdecznie wszystkich witam, i z góry przepraszam jeśli któreś pytanie będzie idiotyczne, ale w budowie jakichkolwiek pojazdów zdalnie sterowanych jestem totalnym laikiem, i dopiero buszuje po wszelakich miejscach gdzie można znaleźć potrzebne informacje. A więc od początku, wiele lat temu mój ojciec bral udzial w jakichś warsztatach gdzie tworzyli łodzie zdalnie sterowane, ale było to(przynajmniej dla mnie) bardzo, bardzo dawno teraz łódki należą do mnie, i chyba dojrzałem żeby je skończyć i czasami popływać. Na początek chcę się skupić na jednej, mniejszej, napędzanej jednym silnikiem. Mam na poczatek kilka pytań:
      Ciężko mi określić co tak naprawde ma napedzac taka łódke, w jakis sposob dobrac moc silnika, bo bladego pojecia nie mam czy np cos takiego uznac za mocne, czy stanowczo za slabe 
      https://allegro.pl/oferta/zestaw-regulator-60a-silnik-540-55t-szczotkowy-rc-7226268583?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
      W jaki sposób dobrać nadajnik i odbiornik?(zalezy mi zeby byla mozliwosc cofania) Na początku oczywiscie nie chce nie wiadomo jakich cudow ani osiagow bo w razie czego nie chce duzych strat
      w łódce juz jest serwo, mozna je zostawic, czy lepiej wymienic na lepsze? Chyba na ta chwile tyle pytań, w miare prac bedzie pewnie jeszcze duzo niejasności, wiec miejcie cierpliwość ponizej zdjecia obu łodzi

• By Łukasz.S
      Witam, chciałbym przedstawić nasze lotnisko znajdujące sie na pograniczu Stryszowa z Barwałdem w strone zapory w Świnnej. Dojazd bardzo prosty jadąc od strony Stryszowa obok PKP w strone Barwałdu na szczycie góry jedziemy w lewo na zachód (w strone zapory) drogą gruntową okolo 400m.
      Miejsca bardzo dużo więc nie ma problemu z lądowaniem żadnym modelem. Latamy od kierunku południowego po zachodni aż do północnego-zachodu. Możliwe latanie na żaglu i w termice po prostu raj dla szybowców. Spotykamy się zazwyczaj w niedzielne popołudnia jak tylko pogoda na to pozwala. Dzielimy lotnisko z kolegami paralotniarzami, ale nie ma żadnego problemu z miejscem na niebie

Kilka zdjęć z dzisiejszej niedzieli było trochę zimno ale znowu w lecie narzeka się że za gorąco ...
      zdjęcia z telefonu to jakością nie grzeszą...

I kilka dawniejszych

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.