Skocz do zawartości

Multiplex Solius / Heron - wysokość statecznika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko - jaka jest wysokość modelu przy złożonym stateczniku pionowym i szybowcu stojącym na ziemi?

 

Dłużej - jako że rodzina mi się powiększyła nie mam już tyle czasu co wcześniej. Kiedyś przesiedziałem na lotnisku modelarskim cały dzień, teraz jak już wrócę z pracy to się nie wybiorę bo zawsze jest coś innego do zrobienia. I tak cały rok mam na dachu założony bagażnik dachowy więc wymyśliłem żeby tam wozić piankowy motoszybowiec. Najpewniej będzie to Solius lub Heron Multiplexa. Moja trasa z pracy do domu to nieskończone pola, drogi którymi przejeżdza 5 samochodów na dzień, nic tylko zaparkować na poboczu, wystartować z ręki, wylatać pakiet i do domu. Takie nadgodziny ? Bagażnik to Thule Touring 700, wymiary wewnętrzne 219x60x35 cm, na szybowiec trzeba będzie zrobić prosty stelaż (rurki plastikowe plus izolacja) co też trochę przestrzeni zajmie. Ale chyba się model zmieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.