Jump to content
dyra63

Brak Distalu w sklepach.

Recommended Posts

W dniu 28.06.2020 o 14:46, dariuszj napisał:

A macie jakiś klej tego typu, który nie wiąże po 5, 10, 30, 90 minutach? Tylko po kilkunastu godzinach właśnie tak jak zwykły Distal.

A taki, ktory wiazalby po 97 minutach moze byc?

Teraz powaznie. Przeciez ktos juz wyzej podal: Uhu Plus Endfest 300

90 minut to tylko ograniczenie czasu obrobki (klejenia) ze wzgledu na zachowanie potrzebnej do klejenia gestosci kleju, natomiast czas twardnienia to 12 godzin.

Mieszaj niewielkie ilosci, a jak bedziesz chcial kleic dluzej, anizeli 90 minut, przeciez zawsze mozesz ponownie zmieszac. Z tym nie widze problemu. To bardzo dobry klej o wysokiej wytrzymalosci.

Faktycznie nie doczytałem z tym UHU. Jakoś byłem przekonany, że to taki sam klej jak prawie wszystkie czyli szybkowiążący. 

Nie ma jednak już problemu, bo kupiłem Distal. Mimo, że 2x droższy niż wcześniej to i tak 2x tańszy od UHU. A jestem do niego przyzwyczajony - odpowiada mi gęstość, lekkie "płynięcie" i kolor.

Libella przestała produkować Distal,czy na stałe czas pokaże

W dniu 8.07.2020 o 14:39, dariuszj napisał:

bo kupiłem Distal. Mimo, że 2x droższy niż wcześniej to i tak 2x tańszy od UHU

dodałbym, że i 2x lepszy.

Darek -dzięki za namiary kupiłem 4szt   distalu.      ;)  

Poświęciłem kilka minut  próbując dodzwonić się do Libelli. Na 8 wykonanych telefonów odebrany został  jeden.

Przeczytałem o firmie i jej właścicielu.  Może mniej modlitwy  a więcej dystrybucji ? 

Klej Classic jest dostępny w firmie Magnes w Warszawie  .Rapid jest nie produkowany-na razie.Firma wysyła pocztą zamówiony towar a' 27zł opakowanie  61gr.

Telefon 502350552.

A może jeszcze nie mają odgniotów od spoczywania na laurach ? 

Coś to wygląda na polityką zarządu.  

• Upvote 2

Pojawił się , pojawił  tylko według mnie cena chyba znacznie wyższa , w Olsztynie 24zł

No cena faktycznie trochę zaporowa,ale distal to klej nie do podbicia przez inne nowoczesne kleje.

zdrożał  względem poprzednich cen -ale i tak jest o połowę tańszy niż inne -"prawie porównywalne" jednak w sumie gorsze kleje ...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.