Skocz do zawartości

AKTUALIZACJA! Mistrzostwa Polski ESA i PP ACES 10-11 października 2020


Grzegorz Nowak (W)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisy: Proszę przesyłać zgłoszenia na adres mailowy: GNowak@poczta.fm
Informacje potrzebne: imię i nazwisko zawodnika, ESA/ACES, Kategoria: WWI i/lub WW II, częstotliwość nadajnika, eskadra.
Zapisy do czwartku 6.08.2020 do 24:00

Proszę także o informacje, kto nocuje już z piątku na sobotę, a kto tylko z soboty na niedzielę - przypominam, nocleg free pod namiotami
W ramach wyżywienia wieczorem kiełba i ognisko, w ramach obiadu wiejski bigos



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga.

Zarówno w ESA jak i w ACES latamy obydwie kategorie WW I i WW II.

Będą trzy namioty po 12 łóżek w każdym.

Będzie prąd i proszę zabrać ze sobą przdłużacze.

Organizator zaprasza już w piątek, cytuje „na pewno nie pożałujesz tej decyzji”???,tak mnie zachęca.

P.S. Pamiętajcie o maseczkach i płynach odkazających.

Pozdrawiam Wojtek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ESA i ACES WWI i WWII

jak macie tasiemki do cięcia też można zabrać, na pewno się przydadzą

Zapraszamy już w piątek, grille można brać, na pewno będą miłym uzupełnieniem do ogniska :)

zgłoszenia na chwilę obecną:

1. Stefan Paszkiewicz - ESA WWI (piątek/sobota/niedziela) 2,4 Ghz
2. Grzesiek Bielecki - ESA WWI/WWII, ACES WWI (piątek/sobota/niedziela) 2,4 Ghz
3. Mirosław Siedlecki - ESA WWI/WWII, ACES WWII (sobota/niedziela) 2,4 Ghz
4. Marcin Olas - ESA WWI/WWII sobota/niedziela) 2,4 Ghz
5. Wojciech Krajnik ESA WWI/WWII kanał 66 ACES WWI/WWII 2,4 Ghz (piątek??/sobota/niedziela)
6. Dariusz Stężalski ESA WWI/WWII kanał 61 (piątek??/sobota/niedziela)
7. Jacek Owczarczak - ESA WWI/WWII, ACES WWI/WWII (sobota/niedziela) 2,4 Ghz
8. Adam Malinowski - ESA WWI/WWII, ACES WWII (sobota/niedziela) 2,4 Ghz
9. Marcin Kruk - ESA WWI/WWII, ACES WWII (sobota/niedziela) kanał 54
10. Jakub Kruk - ESA WWII (sobota/niedziela) kanał 67
11. Jakub Muranowicz - ESA WWI/WWII  (sobota/niedziela) 2,4 Ghz

12. Sergiusz Pogwizd , ACES WWI/WWII (niedziela) 2,4 Ghz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

P.S. Pamiętajcie o maseczkach i płynach odkazających.

 

O płynie odkażającym oczywiście pamiętam ale to płyn raczej iniekcyjny na wieczór ?  a pytanie mam całkiem poważne i dotyczące dwóch dni zawodów: 

Czy organizator przewiduje konieczność noszenia maseczek, rękawiczek, przyłbicy itp???

Z plakatu wnioskuję, że raczej spora impreza się szykuje a ja nie bardzo to sobie wyobrażam, aby latać w gumie na rękach i szmacie na twarzy.

 

ms

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, myślę że trzeba podejść zdroworozsądkowo. Maseczkę jednorazową zawsze musisz mieć w kieszeni gdyby zaszła potrzeba jej użycia. Rękawiczek nie potrzebujesz bo ręce można dezynfekować spirytusem lub innym mocnym alkoholem. A po alkoholu ręce się nie pocą ?

No i alkoholem można też zdezynfekować maseczkę. A w zdezyfekowanej maseczce po paru minutach chodzenia świat wygląda jakby fajniej :rolleyes:

 

 

[edit] update z ostatniej chwili bazując na: https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-polska-podzielona-na-strefy-czerwonej-i-pomaranczowe-wraca-szereg-restrykcji-oto-lista-6540104395557824a.html

 

Ziemia WIeluńska jest w strefie czerwonej, więc maski są obowiązkowe w strefie publicznej. Wydarzenia sportowe bez publiczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Ziemia WIeluńska jest w strefie czerwonej, więc maski są obowiązkowe w strefie publicznej. Wydarzenia sportowe bez publiczności...

 

Właśnie taki komunikat gdzieś w radiu usłyszałem i stąd moje poranne pytanie jak to ma wyglądać. Zaplanowane są konkursy i różne imprezy towarzyszące a nas tam ma zjechać z całej polski jeszcze trochę i nie chciałbym dostać mandatu gdyby się okazało, że licząc od lewej to jestem 51-y i już się nie łapię do grupy jaka może tam przebywać.

Irytuje mnie maseczkowa nagonka i szczucie ludzi policją ale dla podtrzymania Covid-owego strachu wszystko jest już chyba możliwe. Zawsze się trafi taki nadgorliwy strażnik tego szaleństwa i chętnie skorzysta ze swoich niezgodnych z prawem ale powszechnie obecnie stosowanych uprawnień.

Jadąc 200km na zawody chciałby zatem wiedzieć co mnie czeka.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie oranizatorzy mają ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli całe "wydarzenie" było zaplanowane jako kulturalne to jest zakaz takich zgromadzeń.

Czyli wypadałoby na szybko ogłosić zgodnie z faktami zawody sportowe ESA/Aircombat bez udziału publiczności i tyle. Co najwyżej ktoś sobie przyjdzie na własną rękę i z daleka coś poogląda. A maseczki przy odległości stanowisk startowych raczej nie będą potrzebne, po zawodach chyba tak.

 

Wypadałoby zabrać własne namioty zamiast nocować w przewidzianych 12 łóżkowych. Da się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, po długiej, burzliwej debacie i uwzględnieniu wszelkich okoliczności związanych przede wszystkim z bezpieczeństwem ludzi muszę przekazać następującą informację:

WYDARZENIE ODWOŁANE

? W związku z nowymi obostrzeniami związanymi ze wzrostem zakażeń COVID-19 dla powiatu wieluńskiego, należącego do tzw. strefy czerwonej, które wchodzą w życie 8 sierpnia 2020 r., Organizatorzy zdecydowali o odwołaniu wydarzenia zaplanowanego na najbliższy weekend.
Nowy termin zostanie ustalony, gdy pozwolą na to warunki.

Myślę, że najbliższy możliwy termin wypadnie nam za dwa-trzy tygodnie....


ps. kurna.. jeden z dziewięciu powiatów... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizacyjnie jeszcze w temacie Mistrzostw...

Oczywiście, to że nie spotkaliśmy się w weekend nie oznacza że zawody się nie odbędą.

Wszystko jest przygotowane, formuła nie powinna się zmienić, ewentualnie czekają nas jakieś ograniczenia epidemiologiczne :)

tak więc mamy czas, abyśmy z naszej strony jeszcze "dopieścili" organizację, a zawodnicy zbudowali/naprawili więcej modeli

zapraszamy też wszystkich chętnych do przygotowanie wszelkiej maści park-flayerów, akrobatek, szybowców i wszelkich różnych latających "wynalazków" na nasz piknik lotniczy

na razie trwa stan zawieszenia, ale w momencie gdy tylko dotrą do nas informacje o zmniejszeniu zagrożeń epidemiologicznych niezwłocznie przystąpimy do organizacji

tak więc czekamy i serdecznie zapraszamy! :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja moim zdaniem na to raczej na to nie pozwala.

 

Co można ustalić gdy co kilka dni rządzący tym krajem wprowadzają nowe obostrzenia i nikt nie wie kiedy na kogo wypadnie. Od wczoraj rozpoczęła się nagonka na małopolskę i pewnie za kilka dni będziemy czerwoną strefą. Nie chcę tu pisać dokładnie co tym myślę bo okaże się, że jestem nie tylko wrogiem korporacji farmaceutycznych ale także wrogiem publicznym ?

Na dziś poważnie wątpię w możliwość zorganizowania zawodów w Krakowie.

Realizowana jest obecnie druga fala covid-owego obłędu a na pewno zaplanowana jest już trzecia i czwarta fala oraz jesienne przesilenie grypowo-covidowe. Nasze zawody planowaliśmy początkiem października a to przecież szczyt zachorowań na grypę będzie i każde da się zaliczyć na poczet covid-a aby  "najlepszy minister zdrowia" mógł "walczyć" z wyimaginowaną pandemią i kupić kolejne respiratory u handlarzy bronią.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W związku z tym. że od jutra (5.9) powiat wieluński "wypada" ze strefy czerwonej do zielonej, możliwe staje się przeprowadzenie zawodów. Organizacyjnie jesteśmy w stanie spiąć pośladki i zrealizować to w weekend 12-13 września - za tym przemawia długi dzień, prawdopodobnie jeszcze całkiem znośna pogoda i nadzieja, że nie "wpadniemy z powrotem" do strefy czerwonej ;) . Ale to już za tydzień. I tu pytanie do wszystkich zainteresowanych zawodników - czy są chętni na przyjazd w takim terminie?
Jeśli tak, to działamy, jeśli nie to możemy zrobić to na początku października ( np. w terminie 2 tygodnie po zawodach w Świdnicy).
 

Proszę o szybkie info w temacie, może jakoś zbiorczo - Eskadrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W naszej eskadrze na 11 ankietowanych w sprawie pierwszego terminu odpowiedziało:

Tak-3

Nie-4

Nie wiem-2

Na jeden dzień-2(tu jestem też ja , bo w niedzielę mam komunię w rodzinie)

Pomimo tak niekorzystnego wyniku myślę,ze trzeba te MP rozegrać w pierwszym terminie bo nie wiadomo co póżniej będzie z covidem i pogodą.

Pozdrawiam Wojtek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa prawdopodobnie będę sam ... prognoza pogody korzystna , prognoza covid-a chyba też skoro między czwartą a piątą falą strefa zielona to proponuję nic nie zmieniać tylko spotkac się na lotnisku i powalczyć ?

Mam nadzieję, że majtek na twarzy nie będziecie wymagać bo to chyba by mnie zniechęciło.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.