Skocz do zawartości

Graupner mc 26 problem z nadajnikiem ?


goracer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Nabyłem całkiem niedawno nową aparaturę Graupner MC 26 ,wszystko działa ok jednak irytuje mnie ciągłe pikanie tego radia ?,wiem że można to całkowicie wyłączyć w menu jednak wtedy wyłączę wszystkie komunikaty i ostrzeżenia dźwiękowe a nie chce tego ,grzebałem szukałem i nie poradziłem sobie z tym ?może ktoś miał podobny problem i wie w czym rzecz ?z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, goracer napisał:

Starałem się znaleźć problem drogą eliminacji ,bez połączenia z odbiornikiem nadal pika jak szalony .. 

Pika, bo chce się połączyć ze zbindowanym odbiornikiem. Jak włączysz odbiornik, to przestanie pikać.

A jak chcesz bawic sie samym nadajnikiem, to wyłącz funkcje komunikacji z odbiornikiem.Masz na wyswietlaczu komunikat , i dwie mozliwosci on lub off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, goracer napisał:

Starałem się znaleźć problem drogą eliminacji ,bez połączenia z odbiornikiem nadal pika jak szalony .. 

no to skoro tak, to przestaw wszystkie slidery i potencjometry w skrajne pozycje. Możliwe że któryś wymaga kalibracji. To brzmi jak przechodzenie slidera/potencjometru przez "zero"

Skorzystaj z monitora serw i przełączników aby zobaczyć czy coś nie żyje własnym zyciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.