Jump to content
modelpiotrek

XIII Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu 12-13 Wrzesień

Recommended Posts

Piotrusiowi, całej ekipie Skrzydlatego Raciborza, super kolegom modelarzom, dziękuję za kolejną wspaniałą imprezę. Choć z początkowymi pertrurbacjami dotarłem w końcu na pinik. Polatałem trochę moim Bolkovem 🙂 Świetna na huczna bitwa o Racibórz, świetne loty pokazowe kolegów. Szkoda rozbitych modeli Karasia, Spita, Miga... Ale uwierzcie mi ich piloci to prawdziwi maniacy modelarscy i świetni piloci. Szybko odbudują maszyny. Mam nadzieję że spotkamy się za rok !!!

5.jpg.834dbec09f940f9cf2e488de8be8c5b3.jpg

• Like 2

Bardzo dziękuje organizatorom tj. ekipie Skrzydlatego Raciborza za super spędzoną niedziele.

To nie pierwszy piknik u Was ale pierwszy spędzony aktywnie - przyjechałem z modelami.

Miło zobaczyć forumowe modele znane z zdjęć i filmów na żywo, pogadać z modelarzami - polecam.

Na tym pikniku pierwszy raz w życiu wziąłem udział w bitwie, niesamowite wrażenia.

Mój De Havilland Vampire z podkładów odciął przednią część kadłuba Hawker Hurricane - oba samoloty spadły 😀

IMG-1517.jpg.957c49fb57f1198f97e3eefdf6ed6813.jpg

• Like 1

Mamy już mały pomysł na przyszłoroczną bitwę :)

zdradzę tylko tyle że tym razem chyba będziemy się tłuc po zachodzie słońca z efektami jak zawsze pirotechnicznymi i świetlnymi ale to na razie projekt i bitwa by była tym razem w sobotę :)

Szperacze będą.,

Proponuję lasery. Bardzo je dobrze widać w dymie.

Film bardzo fajny, super zmontowany; podoba mi się choć większości modeli, które latały na nim nie ma. Przynajmniej jak porównuję z tym co widziałem podczas pobytu. Jest bardziej reklamą niż dokumentem, ale profesjonalną reklamą. Daję plusik.

• Like 1

Piotr to już musi pracować na przyszły rok :)

a tak na poważnie mało jest modelarzy którzy oglądają filmy z pikniku dłuższe niż 3min :)

54 minuty temu, modelpiotrek napisał:

mało jest modelarzy którzy oglądają filmy z pikniku dłuższe niż 3min :)

Tak jest, może nawet nie dot. modelarzy a generalnie oglądających.

Jak mam ochotę to robię zwięzłą relację a osobno pojedyncze loty. Z modelarzami to jest tak, że mało kto nagrywa swoje loty i taki nagrany cały lot może być miłym gestem od kolegi.

Co do filmu, to nic nie przebije epickiego koszenia trawy ;) A poważnie, film robi robotę, doceniam masę czasu jaki musiałeś poświęcić na edycję.

• Like 1

Robert film nakręcił i zmontował nasz Kolega Adam :)

ale fakt robi to genialnie chociaż ostatnio coś zaczyna marudzić że jest niedoceniany hehehe masakra z nim :P

Tak w dniu dzisiejszym tj 14.10 czyli miesiąc po pikniku wygląda nasze miejsce piknikowe :)

możemy rozegrać zawody hydroplanów :) 

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

p4.jpg

16 godzin temu, robert.pilot napisał:

Jestem gotowy...emoji6.png96586dea1cc72ebe017a4f85903ef3db.jpg93def7696b6dca0c91fc75e23b0c2116.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Robert, jaki model jest na tych zdjęciach?

22 minuty temu, TomekP napisał:

Robert, jaki model jest na tych zdjęciach?

Funman Multiplex a obok airboat własnego projektu, do holowania przewróconego modelu na wodzie.

Dziękuję za informację 🙂 miałem na myśli samolot, jednak nie mogłem się doczytać na zdjęciach co to jest. Na pierwszy rzut oka stawiałem na Multiplexa właśnie. 

37 minut temu, TomekP napisał:

Dziękuję za informację 🙂 miałem na myśli samolot, jednak nie mogłem się doczytać na zdjęciach co to jest. Na pierwszy rzut oka stawiałem na Multiplexa właśnie. 

Spoko...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.