Skocz do zawartości

No i stało się , załatwiłem MX-a


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, dariuszj napisał:

 

Ale ilość w czasie razy czas to ilość czyli to o co nam chodzi.

 

Zgadza sie, ale chyba najbardziej potrzebna informacja to "ile zostało paliwa" , a nie "paliwo ubywa szybko" lub "paliwo ubywa wolno". W samochodzie masz pływak, lampkę rezerwy i siemano, a nie jakieś przepływomierze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety będę kontynuował temat poboczny, ale jest w zasadzie gotowe rozwiązanie do mierzenia ilości paliwa a właściwie przepływu od FrSky - Gas Suite. Więc @AKocjan szedł w tym samym kierunku :). Tam też jest przepływomierz i po odpowiednim skonfigurowaniu pojemności zbiornika w radiu, przeliczane jest ile zostało itp. Niestety o dokładności trudno mi powiedzieć bo nie mam tego wynalazku choć uważam go za całkiem ciekawy do większej benzyny, bo do mniejszych żarowych raczej jest bez sensu. Jednak nawet latając z tym używałbym też tej popularniejszej metody tzn. na czas jak dotychczas przy "żarówkach". To chyba podobnie jak z autem, jak jeździmy to wiemy ile przejedzie na baku i jednocześnie wiemy ile kilometrów nam mniej więcej zostało po liczniku, a także po wskazówce i ewentualnej rezerwie :), przynajmniej ja tak mam :).

 

Jednakże fakt, takie urządzenie nie jest niezbędne szczególnie, że tanie to nie jest. Ale ja jako gadżeciarz i tak bym się pewnie pobawił jak ewentualnie kiedyś będę miał coś większego/beznzynowego :P.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.