Skocz do zawartości

Serwa pozytywne i odwrócone


Krzyś63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może chodzi o kierunek ruchu orczyka  serwa. Jeżeli model (np. piankowy zestaw RC z prostym radiem) posiada  klapy , lotki , ogon V   i dwa serw do obsługi tych płaszczyzn które są sterowane z jednego kanału za pomocą kabla Y to takie serwa mają sens. Teraz każdy dobry nadajnik ma mixy , rewersy to typ serwa chyba nie ma znaczenia. Te serwa są zapewne częściami zamiennymi do tego typu prostych modeli. Sewo rewersy też są cały czas sprzedawane i jest na to zbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma FMS produkuje zestawy modeli. W zwiazku z tym mają specyficzne części zamienne: regulatory, składane podwozia i serwa. Z tego co wiem to nie robią żadnych serwo reverserow a stosują kable typu Y. W zwiazku z tym nornalne serwo to normalne a rewersed to takie ktore z automatu kręci sie w przeciwną stronę i można od razu pięknie zamocować w drugim skrzydle na lotki bez kombinowania. Coś o czym marzyli niektórzy modelarze zanim pojawily sie nadajniki komputerowe i bylo 9+kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pozytywne mają koronawirusa.

 

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Nie używaj g.. translatora do strony aliexpress, bo tego nie da się używać .-) Jak mi wskoczy polska translacja to klikam przycisk RATOWAĆ, zmieniam na angielski i to jest akurat dobrze przetłumaczone ???

 

4046247_Beztytuu.png.3da4a22bb91379cf0be8f4a1bc5409f4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, a74BACK napisał:

Nie używaj g.. translatora do strony aliexpress, bo tego nie da się używać .-)

100% racji, prócz 90% sprzedawców-naciągaczy/oszustów ali bryluje w prymitywnym automatycznym tłumaczeniu na polski ;)

Biada Polakowi bez znajomości j.angielskiego który chce coś tam kupić .. bo są np "serwa pozytywne i odwrócone" a przecież miało być "pozytywnie zakręcone"..:D

Mimo wszystko dalej tam kupuję, choć jest zdecydowanie gorzej i trudniej niż kilka lat temu(jeśli chodzi o sprzedawców naciągaczy)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się nad czy zastanawiać - nieważne jakie kupisz i tak będzie w stanie go użyć.

Gdyby coś faktycznie działało z reversem to albo ustawisz to na radiu albo pokombinujesz z odwracaniem serwa.

Ale ja bym brał to które przetłumaczyłeś jako "pozytywne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.