Jump to content
Marek_Spy

Działanie moderartora

Recommended Posts

19 godzin temu, robertus napisał:

Panowie moderatorzy, moderator powinien wyciszać łagodzić awantury i nie wchodzić w dysputy a tym bardziej stawać po czyjejś stronie. Tracicie wtedy wiarygodność.

Ty chyba żartujesz Robert.

Ja nie mogę brać udziału w dyskusji, wyrażać swoich poglądów, stać po czyjejś stronie w imię wiarygodności ?

Do czego mi ona jest potrzebna tu na forum-awansu, profitów, akceptacji, czy kłaniania się w pas ?

A kim ja tutaj jestem sędzią, adwokatem, wyrocznią, guru ?

Zwykły szeregowy z ciut większymi uprawnieniami od Admina by utrzymywać jako taki ład i porządek . A i tak nie zależy on ode mnie/nas moderatorów, tylko od Nas wszystkich.

Nie pamiętasz jak byłeś modem ? Po stwierdzeniu niemocy i braku współpracy z Adminem zrezygnowałeś i teraz jakieś górnolotne myśli będziesz prawił ? Wróć, pokaż moderację wg by robertus . Może zrobisz forum miodem i mlekiem płynące, będę naprawdę wdzięczny i uderzę się w pierś że daremny ze mnie był mod :).

Marek założył temat we właściwym miejscu i uważam za słuszną/uczciwą odpowiedź z mojej jak i Konrada strony.

51 minut temu, Marek_Spy napisał:

TV chyba od roku stoi nawet myślę go sprzedać.

Sprzedaj, ja nie mam TV od 10lat i nie żałuję. Wystarczy radio i ew. Internet.

• Dzięki 1

32 minuty temu, robertus napisał:

ja nie mam TV od 10lat i nie żałuję

Też chętnie uczyniłbym takie posunięcie choć brakuje mi ostatecznego zdecydowania, a nuż będzie sensacyjne wydarzenie i trzeba będzie zerknąć ?

Telewizor mam i bardzo rzadko z niego obecnie korzystam.

Godzinę temu, Shock napisał:

A kim ja tutaj jestem sędzią, adwokatem, wyrocznią, guru ?

Oczywiście, że nie jesteś, właśnie o to chodzi. Jeśli moderator wyzywa od idiotów jakąś osobę (nie mówię, że TY) a potem są kasowane posty to jak się obroni przed tym ,że nie skasował w złości.

Doskonale wiem jak jest Rafał. Dlatego mam grupę na fejsbooku (w sumie dwie) a tu na forum piszę coraz mniej.

22 godziny temu, Shock napisał:

To że Konrad Cię ostrzegł to prawidłowe postępowanie, sam zrobiłem to kilkanaście stron wcześniej i jeśli nie zaprzestaniesz w atakach na Patryka bez konkretnych argumentów w sprawie szczepionek to skończy Ci się rumakowanie na jakiś czas .

Czyli straszenie ? nie mam prawa wypowiadać swojego zdania na temat  postów Patryka ? Nadal twierdze ze jest terrorystą propagującym przemoc szczepionkową i podpiera się linkami jak tam chcecie a jak ja sugeruje przemyślenia to ignorujecie pisząc że smażę kotlety, już trochę przeżyłem a moja droga życiową zmusiła mnie do innego spojrzenia na świat niź reprezentowany przez hura optymizm Patryka i jeszcze zwariowana myśl mi przyszła do głowy że Patryk tak jak znienawidzony Zieba propaguje :) bo sam przyznaje ze nie jest medykiem itp.

Marek pisz i atakuj Partyka. Chętnie poczytam ale konkrety . Odpowiadaj na zadane pytania, nie unikaj konkretnych odpowiedzi.

53 minuty temu, Marek_Spy napisał:

Czyli straszenie ? nie mam prawa wypowiadać swojego zdania na temat  postów Patryka ?

Ech, Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy.

Ty nie odnosiłeś się do moich postów, Ty wyjeżdżałeś jedno-dwuzdaniowcami, które były od czapy i z reguły nawet niespecjalnie miały związek z pytaniem

Jakbyś czytał co do Ciebie piszę, to byś zrozumiał, że 1/3 moich postów próbowała wydobyć z Ciebie konkret, żeby było z czym dyskutować.

A tymczasem ciągle unikałeś napisania czegokolwiek.

W efekcie zawaliliśmy wątek bezsenownym dialogiem.

Cytat

Nadal twierdze ze jest terrorystą propagującym przemoc szczepionkową\

Nice...

Tego nikt o mnie jeszcze nie powiedział ?

Cytat

isugeruje przemyślenia to ignorujecie pisząc że smażę kotlety, już trochę przeżyłem a moja droga życiową zmusiła mnie do innego spojrzenia na świat niź

Nie to jest problemem.

Problemem jest to, że jak się dopytywałem (do bólu) o źródła Twoich poglądów, poparcie, cokolwiek co pozwoliło by sensowność tych poglądów zweryfikować, to robiłeś wszystko, żeby nie przedstawić swojego procesu myślowego.

Nie możesz zmusić ludzi do przemyśleń, nie mówiąc jakie są Twoje przemyślenia.

Cytat

reprezentowany przez hura optymizm Patryka

Ech... Masakra.

Ty naprawdę nie rozumiesz co jest w stwierdzeniu, że jedno rozwiązanie jest bardziej ryzykowne niż inne.

Cytat

i jeszcze zwariowana myśl mi przyszła do głowy że Patryk tak jak znienawidzony Zieba propaguje :) bo sam przyznaje ze nie jest medykiem itp.

Ok, tego też o sobie nie słyszałem...

13 godzin temu, Marek_Spy napisał:

ze jest terrorystą propagującym przemoc szczepionkową

Ja w podstawowce , bylem ( na ochotnika ) terrorysta i przemoca dentystyczna. Pani stomatolog prosila zawsze 2-3 chlopcow , do trzymania dziewczyn na fotelu , zeby sie nie szarpaly.

• Haha 1
  • Dzięki 1

54 minuty temu, robertus napisał:

Jeśli moderator wyzywa od idiotów jakąś osobę (nie mówię, że TY) a potem są kasowane posty to jak się obroni przed tym ,że nie skasował w złości.

To są już bardzo poważne zarzuty. Masz jakieś dowody na potwierdzenie swoich słów.

Bardzo mocno się zagalopowałeś w swoim pisaniu. 

Być może Robert miał na myśli dyskusję z byłym już Erwinem (odszedł na własne żądanie) gdzie JA użyłem słowa idiota i wcale się z tym nie kryję... jednocześnie nic nie kasowałem czy usuwałem .

cytat-

ciut poleciałeś po bandzie mimo że to lajki i wydaje mi się że skoro jesteś stabilny emocjonalnie to wystarczy napisać że miałeś gorszy dzień, słabszą chwilę, lęki czy piłeś do butelki...  Tak to robisz z siebie tzw. idiotę

Rafał odebrałem to zupełnie inaczej, personalnie, zresztą się zastrzegł, że nie o Ciebie chodzi, a że tylko we dwóch ciągniemy to wypowiedź jak dla mnie była jednoznaczna. 

Konrad to był jedynie przykład dla wyobrażenia sobie sytuacji. Jeśli odebrałeś to personalnie to może masz cos na sumieniu ;)

40 minut temu, Shock napisał:

Tak to robisz z siebie tzw. idiotę

To akurat NIE jest nazwaniem kogos idiota ..........

Erwin sie "ustabilizuje"  i wroci ?

Jestem zaskoczony, że były moderator w taki sposób próbuje podważyć pracę obecnych i przyszłych moderatorów. Dla mnie jest to ewidentna dyskredytacja funkcji moderatora prze ciebie.  Jak dla mnie jest to najsłabsza twoja wypowiedź. 

PS

Ja na sumieniu mam tylko jedną słabą wypowiedź, ze 2 lata temu. Wstydzę się jej ale nadal jest i nic nie skasowałem. Ja mam honor i nigdy nie manipuluję i mam na tyle godności, że jak przegną w ferworze to przepraszam.  Więc jeśli nie masz konkretnych  dowodów czy przykładów to przestań piep**** głupoty.

Konrad, masz chyba dzisiaj kiepski dzień. :(

• Haha 1

Ja w podstawowce , bylem ( na ochotnika ) terrorysta i przemoca dentystyczna. Pani stomatolog prosila zawsze 2-3 chlopcow , do trzymania dziewczyn na fotelu , zeby sie nie szarpaly.

Ty o nie terroryzm a przyjemność

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Dawno się nie logowałem.... Loguję się pierwszy raz od marca. Wyszedłem na własne życzenie, ale widzę , że od wiosny nic się nie zmieniło. Niejaki Shock wg mnie nie tylko powinien być przestać modem, ale także powinien na jakiś czas zostać odłączony od pisania z wielu powodów. Ten gościu rozwala to forum. I szef tego zgromadzenia już dawno powinien to zauważyć. Wielu odeszło i wielu jeszcze odejdzie. Puki ten człowiek ma możliwość przyciskania guziczków, to ja niczego tu nie napiszę, choć mam wiele do napisania w temacie łódek i pragnę zauważyć, że mój wątek autorski o  FSR STD ma aktualnie  80 tys. wejść ( z czego, poniekąd jestem troszkę zadowolony, że moja pisanina trafia pod strzechy). Pozostali modowie wg mnie są w porządku.

AndrzejC

Nie no. Shock jest wyważony na ile można być wyważonym na forum międzynarodowym ?. Znowu trza będzie głosowanie robić ? ? I znowu będzie że ma zostać ?.

Ot, całe forum modelarskie. Żałuję, że dałem się TeDe namówić do powrotu...

43 minuty temu, AndrzejC napisał:

Niejaki Shock wg mnie nie tylko powinien być przestać modem, ale także powinien na jakiś czas zostać odłączony od pisania z wielu powodów.

Tyle cię nie było i nadal urażona duma.

Ten gościu rozwala to forum.

No niestety ale ostatnio to ty rozwalałeś to forum i dla tego miałeś urlop. Jak widać nadal brak refleksji. Jak jad był tak jad nadal w tobie siedzi. Przykre.

Puki ten człowiek ma możliwość przyciskania guziczków, to ja niczego tu nie napiszę

Tyle cię nie było i forum się nie zawaliło to i teraz też przetrwa. To jest pewne.

choć mam wiele do napisania w temacie łódek i pragnę zauważyć, że mój wątek autorski o  FSR STD ma aktualnie  80 tys. wejść

To zamiast napadać na moderatorów zacznij pisać i stosuj się do regulaminu.

Jak będziesz tak robił to jest pewne że nikt nic ci nie zrobi. No ale to wymaga samodyscypliny. Czy cię stać?

12 minut temu, Tomasz D. napisał:

Ot, całe forum modelarskie. Żałuję, że dałem się TeDe namówić do powrotu...

Tomek spokojnie ogarniemy i ten temat. To jest koniec roku, zima i tak jak to było 3 lata temu jak było 2 lata temu i rok temu tak i teraz nagonka na moderatorów.

Dla niektórych najlepiej byłoby nic nie robić, zostawić forum samemu sobie i doprowadzić do tego jak wyglądało forum Alexa. 

Człowiek który twierdzi, że ma wiele do powiedzenia w wątku o FSR to pierwszy swój wpis kieruje przeciwko moderatorowi i próbuje mu coś co nie jest prawdą udowadniać. A prawdą jest to, że popalone mosty bardzo trudno się odbudowuje a czasami wręcz jest to niemożliwe.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.