Skocz do zawartości

Koła i aparatura do Losi Baja Rey


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Szukam kół do modelu Losi Baja Rey 1/10 które będą nadawały się na luźny piasek, oraz dobrze jeśli będą zbrojone aby nie balonowały.

 

Ponadto chcę tez kupić kompletną aparaturę 4 kanałową która będzie współpracowała z więcej niż jednym modelem. Cena może być 300 zł, a może 1300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sparkson napisał:

chcę tez kupić kompletną aparaturę 4 kanałową która będzie współpracowała z więcej niż jednym modelem.

 

Proszzz: FlySky FS-GT5 2.4G 6CH nadajnik i odbiornik RC

 https://allegro.pl/oferta/flysky-fs-gt5-2-4g-6ch-nadajnik-i-odbiornik-rc-9603916116

 

odbiorniki na alledrogo też dostaniesz od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Granacik said:

 

Proszzz: FlySky FS-GT5 2.4G 6CH nadajnik i odbiornik RC

 https://allegro.pl/oferta/flysky-fs-gt5-2-4g-6ch-nadajnik-i-odbiornik-rc-9603916116

 

odbiorniki na alledrogo też dostaniesz od ręki.

Dzieki za link, w międzyczasie znalazłem coś takiego jak Flysky FS-NB4. Widziałem na kilku filmach że ludzie polecają ten model min za szybką reakcje oraz zasilanie z pakietu. Ale nie wiem czy jest sens inwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką dyscyplinę sportów modeli kołowych uprawiasz ale ta aparatura wskazana przez Ciebie to już dla wyczynowców. Do bash'owania pod domem czy crawlingu/trialu (tu dodatkowe kanały posłużą do włączania blokad, wyciągarek, światełek, etc.) wystarczy aż nadto wskazana przeze mnie. A i na pierwsze starty w zawodach też da radę. Lepiej doinwestować auto. Oczywiście jak masz otwarty budżet to śmiało kupuj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.