Jump to content
Marek_Spy

dziwne decyzje moderatora

Recommended Posts

Zdziwił mnie fakt zamknięcia wątku o szczepieniu i zablokowaniu Jacka , Hyde Park .... myślałem ze tam jest swoboda wypowiedzi na dowolny temat ale nie moderator mający takie a nie inne poglądy zablokował to już prywata !!!

• Upvote 1

Marek, moderator nie musi tłumaczyć się ze swoich decyzji 😜 jeszcze w tak kontrowersyjnym temacie ...

A ja mogę wypowiadać własne zdanie ? Czy też nie mogę i dlaczego nie musi ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Hm...
Podciągnął bym to pod punkt V podpunkt chyba 5. Regulamin forum

W skrócie nie pasuje decyzja moderatora to idź do admina, a nie wylewaj żali na ogólnym.
Proste?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ile bierzesz za porady?

• Confused 1

Nie chodzi o porady.
Chodzi mi o to, że o byle pierdołę toczone są jakieś wojenki, podjazdy pod użytkowników czy to nas zwykłych czy z zarządu. Tak ma dalej wyglądać forum? Naprawdę tego chcecie/chcemy?
To jest po prostu żałosne, jestem zarejestrowany niemal od początku istnienia forum i bolą mnie takie zachowania.
Coś jeszcze Panie bubu2 jakiś podjazd podemnie?
Zapraszam na PW

• Upvote 2

Hm...
Podciągnął bym to pod punkt V podpunkt chyba 5. Regulamin forum

W skrócie nie pasuje decyzja moderatora to idź do admina, a nie wylewaj żali na ogólnym.
Proste?

A dlaczego ? Może jeszcze ktoś tak uważa.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Marek napisałem to powyżej nie po to by kogoś urazić tym bardziej Ciebie. Chodzi mi o to, że kolejny temat typu: dziwne zachowanie moderatora nic nie da. Masz zastrzeżenia do pracy jednego z moderatorów to idź do admina. Kolejna piana zniknie w całości piany, postów dziennie jest ta wiele, że wielu użytkowników czyta działy tematyczne, a resztę załatwia kliknięciem: oznacz jako przeczytane.
Naprawdę nie ma co robić poza klepaniem pustych postów i urządzaniem przepychanek słownych?

• Upvote 1
  • Dzięki 1

Panowie problem jest taki.

To jest forum moderowane, czy Wam się to podoba czy nie.

Tak było i tak będzie nadal. Jak już było napisane moderator może ale nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji. Tu nie ma demokracji. Jak ktoś chce demokrację na forum to zapraszam do założenia swojego konkurencyjnego forum i pozostawienia go samemu sobie.

Moderacja kolejny raz podejmuje decyzję o zamknięciu wątku ponieważ uważa, że temat został założony tylko po to aby dyskredytować kolejny raz moderatorów. 

Jeśli komuś nie podobają się decyzje moderatorów to proszę pisać do admina w tej sprawie a nie rozcząsać je na forum.  

• Upvote 2
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.