Jump to content
Sign in to follow this  
pjk11

YEP-18A pomoc psychiatryczna

Recommended Posts

Witam

Czy ktos moze pomoc mi zaprogramowac ten regulator:

IMG_20210116_130230.thumb.jpg.c7afebd4a5b4e75be0dd74f5c6b0b5b7.jpg

Kupiłem go od kolegi z forum razem z silnikiem:

IMG_20210116_141616.thumb.jpg.7d3ace2e88489f5cbb26179f47b85e31.jpg

Wszystko było OK, ale zachciało mi sie zaprogramować zakres gazu i go rozprogramowałem. Teraz wkreca sie na obroty w 20s,  cos jak starujący smiglowiec. Na zagranicznych forach piszą że potrzebna jest karta programujaca. Ale może da sie to zrobić z drąga?

Pozdrawiam

No właśnie dlatego potrzebuje pomocy psychiatrycznej, bo wszystkie te opcje, włącznie z tłumaczeniem z francuskiego przerobiłem i NULL.

Nie zauważyłem ale w tej francuskiej jest też angielska na końcu. Ale z tego filmu chyba powinieneś ogarnąć :). Bo w sumie pokazuje to co jest w instrukcji. 
Spróbowałbym wyłączyć Governor Mode na początku.

Weź lepiej od razu szukaj karty (kup, pożycz...). Programowanie zajmie Ci wtedy 2 min. Też próbowałem z radia ogarnąć Yepa ale faktycznie jeszcze trochę i też bym pewno szukał psychiatry ?

Ale udało się? Tzn zaprogramować z radia albo znaleźć psychiatre? Bo w dobie covida może być ciężko z tym drugim :-).

Skąd. Dla tego piszę abyś szukał karty. Szkoda czasu i zdrowia. A tak przy okazji to ja bardzo sobie chwalę te regulatory, mam ich kilka największy 100A.

Kurcze, szkoda ze tak daleko mieszkamy bo mam ta karte w domu... .

Zwojowales cos? Czytalem ten przeklad na francuski. Moglbym Ci napisac jak ja to rozumiem jak nie dasz rady, chociaz fakt, ze to jest jasno i niejasno napisane.  Tak czy inaczej najpierw musisz dobrze skonfigurowac basic setup, zeby moc zmieniac inne parametry...

Ten regulator chyba u mnie kupowałeś ?  Szkoda że nie pomyśleliśmy o karcie programującej to bym ją dołożył za dopłatą.

Karta jest dostępna na hobbykingu, z przesyłką wychodzi jakieś 7-8 euro

https://hobbyking.com/en_us/yep-esc-programming-card.html

Kartę opłaca się mieć, bo regulatory YEP są świetne - mam rozmiary od 18A do 80A. Wbudowany BEC daje radę, chociaż przy dużych modelach montuję zewnętrzny BEC, też YEP. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.