Skocz do zawartości

Christen - Nowe Życie ,odbudowa


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, piotr28 napisał:

Świetnie, jak feniks z popiołów?

Fajne masz miejsce do latania. Rzeka ,którą widać na filmie to Warta?

Pozdrawiam.

 

Tak to Warta. W upalne dni mamy się w czym schłodzić i co najfajniejsze , słońce w plecy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wychodzi:).

Ja cię tam podziwiam że naprawiasz model, osobiście unicestwiłem dwa modele kupione w sklepie i oba odbudowałem więc mam dwie naprawy na koncie , i powiedziałem że nigdy więcej.

Ktoś kto nie naprawiał zniszczonego modelu nie zrozumie jaki to nakład pracy , nie mówię o naprawie typu podoklejanie na kupę wzmocnień na pęknięcia tylko o rozebraniu , wyprodukowaniu wszystkiego co jest uszkodzone a jest przeważnie z 80% elementów do wyrzucenia, i poskładanie tego w całość , to jest masakra.

Czas jaki trzeba poświęcić na samą tylko rozbiórkę porozklejanie spoin itp, to miesiąc trzeba liczyć , rozrysowanie wszystkiego co do wymiany i wycięcie to drugi miesiąc i to jest sama drażliwa robota a trzeci miesiąc to poskładanie wszystkiego w całość.

A w 3 miesiące to cały model można zbudować od zera z tym że budowa od zera to dobra zabawa i frajda a nie udręka jak w przypadku naprawy.

Ja tam podziwiam ludzi którzy naprawiają skasowane modele jak i tych którzy budują od zera wycinając części piłką włosową , ale to nie dla mnie to nie na moje nerwy:P.

Ja myślę że to nowy model który źle skończył i nie było nawet kiedy się nim nacieszyć ,  kurcze to chyba musi boleć.

Tak czy inaczej, Irek model wychodzi nieporównywalnie ładniejszy od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Christen - Nowe Życie ,odbudowa
9 godzin temu, Exu napisał:

Kawał pracy, a wyszło super. 

 

Gratuluje !!! ?

 

Jaką szpachlą wypełniałeś ubytki laminatu ? Później na to podkład w sprayu i szlifowanie ?  

Starałem się tak by jak najmniej szpachli tylko laminat od środka i z zewnątrz tkaninka 25 żeby nie pojawiały się rysy po klejeniu. I tym sposobem kadłub wyszedł lżejszy o 0,20 Kg. Niestety bez szpachli się nie obyło.

Z malowaniem jeden krok do przodu.To było najtrudniejsze , połowę dnia oklejanie.

100_2473.JPG

9 godzin temu, Exu napisał:

Kawał pracy, a wyszło super. 

 

Gratuluje !!! ?

 

Jaką szpachlą wypełniałeś ubytki laminatu ? Później na to podkład w sprayu i szlifowanie ?  

Dzięki.

9 godzin temu, Exu napisał:

Kawał pracy, a wyszło super. 

 

Gratuluje !!! ?

 

Jaką szpachlą wypełniałeś ubytki laminatu ? Później na to podkład w sprayu i szlifowanie ?  

Laminat poliester szpachla też. Podkład w sprayu nie polecam.Wychodzi bokiem?

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2021 o 20:45, enter1978 napisał:

Irek, bardzo fajnie wygląda, wcześniej to był ładny model w byle jakim malowaniu , teraz wygląda tak jak powinien wyglądać od początku.

Więc wychodzi na to , że nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło , coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.