Skocz do zawartości

Są tu jacyś fani gadżetów do inteligentnego domu?


Kawmilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pomyślałem, że pewnie niejeden z Was ma do czynienia z elektroniką nie tylko w składaniu modeli RC. Macie jakąś w domu sieć Smart Home? Ja osobiście póki co nakładki na grzejniki i połączenie z czajnikiem. Więc no tak średnio smart home, ale pracuje nad tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Napisałbym wg schedulera po angielsku.

W zależności od dnia tygodnia włączam światło wcześniej lub później. Światło akwarium robi trochę jak budzik. W sobotę później ;)

Programuje się w aplikacji. Ustawiłem raz i mam z czapy. Mogę oczywiście z apki na telefonie ręcznie włączyć lub wyłączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, robertus napisał:

W zależności od dnia tygodnia włączam światło wcześniej lub później. Światło akwarium robi trochę jak budzik. W sobotę później ;)

 

Dla roślin to chyba trochę średnio takie zmiany. Z moich obserwacji wynika, że rośliny już z odpowiednim wyprzedzeniem reagują "składając" lub "rozkładając" się. Zanim np. zgaśnie światło już końce roślin są wyraźnie złożone. 

Dla ryb przypuszczam, że jest to jeszcze gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.