Skocz do zawartości

Reklama w TV a nowe ceny za prąd


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Częste zjawisko w TV. 

Maratony reklamowe .Nie wiadomo ile będą trwały ,ile jeszcze  będą trwały jednym cięgiem. Zużywamy energię niekoniecznie chcąc to  oglądać.

Gdyby w małym okienku można przeczytać czas do końca reklamy to chyba byłoby uczciwiej i....taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość bloków (maksymalna) reklamowych i ilość (maksymalna) w konkretnej audycji jest ściśle określony przez KRRiT, to co w tej chwili widzisz, to maksymalizowanie tego obszaru. 

 

Co Ci doradzę ? Wyłącz to g... ?

W dniu 23.03.2021 o 20:48, young napisał:

Dodaj jeszcze reklamy w internecie.

 

image.png.3b33152f7112d939340aceba3305ed2f.png

ublock origin

image.png.8efc8b7f78dc38c6481c973963cc53e9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......   mnie też to doprowadza do białej gorączki?, ale znalazłem taki patent. W momencie  pojawienia się reklam wciskam na dekoderze pause i przełączam się na youtuba, zapuszczam jakąś muzę albo filmy z modelami i spokojnie sobie oglądam. Po 15-20 min przełączam z powrotem  na dekoder, wciskam przewiń do przodu, omijam reklamy i dalej oglądam to co mnie interesuje?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mecenas napisał:

ale znalazłem taki patent. W momencie  pojawienia się reklam wciskam

Jest jeszcze prostszy patent. Nie oglądać telewizji. Stosuję z powodzeniem od ok.6 lat i sobie chwalę 

:D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.