Skocz do zawartości

Akrobat do treningów


PiotrSzmagier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po udanym locie modelu treningowego z poprzedniego wątku, miałem robić Legacego pod silnik moki i ternowac latanie na treningowym, ale Żona mnie prosiła żebym go nie rozbił, więc muszę zrobić nowy model do treningów, jak najprostszy.

Zakupiłem dziś zestaw firmy model making i zaczynamy?

Tak mnie też nachodzi myśl że muszę kupić jakiś prosty silnik do niego  bo trochę szkoda będzie os maxem orać ziemię ?

20210521_212620.jpg

20210521_212645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
15 minut temu, Grzesiek napisał:

Rób rób.Jak sie małym nauczysz to dużym łatwiej jest latać.Ile dałeś za ten zestaw z makinga?

dokładnie 189zł w lokalnym Częstochowskim sklepie modelarskim. w zestawie, poza elementami do budowy modelu, jest zbiornik, linki i uchwyt sterowniczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiotrSzmagier napisał:

Pośredni przed Legacym, czy zamiast niego? Nie brnąć w akrobatki na 2,5ccm ?

 

jako pośredni , jak już kupiłeś to zrób jeszcze jednego na 2,5 ccm ale następny rób większy ,Cap też doskonale lata ,mój syn takim latał w młodości .Skrzydła wycinane ze styropianu, reszta balsa + łoże sinika  bukowe. Silnik 6,5 ccm . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie nieco lepiej latał niż ten który miałeś w Tuszowie :) będziesz miał dwa modele, jak opanujesz podstawową akrobacja to siadaj na duży model którym się łatwiej i pewniej lata. 

Będzie już potem z górki ;) 

 

W Częstochowie Piotr W. pewnie pomoże w nauce akrobacji ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysta osoby która to potrafi znacznie skróci czas nauki ;) ja uczyłem się sam i zeszło cały intensywny sezon na opanowanie programu od wiosny do jesieni. 

Opanowanie mam na myśli jako takie wykonanie figur dalekich od takich jak powinny wyglądać ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 22:17, macek997 napisał:

W Częstochowie nie tylko Piotr W lata na uwięzi w kategorii F2B. ?

 

No to jest już więcej chętnych ;) kiedy wpadniesz na jakieś zawody??? Najbliższe Mistrzostwa Polski 18-20.06, następne tydzień później 26-27.06 w Wierzawicach :) 

Latasz już kilka lat - najwyższa pora się pokazać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.06.2021 o 21:21, PiotrSzmagier napisał:

Tyle mi się udało zrobić w tak zwanym międzyczasie. Silnik Mvvs też już dotarł :)

 

20210617_211441.jpg

20210617_211927.jpg

 

Elegancko, działaj Piotrze :) szkoda, że nie wpadłeś na Mistrzostwa Polski, ale zapraszamy na kolejne zawody, w ten weekend w Wierzawicach. Będzie dużo zawodników zza granicy, będzie na co popatrzeć i nie tylko w F2B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Robert Tomzik napisał:

 

Elegancko, działaj Piotrze :) szkoda, że nie wpadłeś na Mistrzostwa Polski, ale zapraszamy na kolejne zawody, w ten weekend w Wierzawicach. Będzie dużo zawodników zza granicy, będzie na co popatrzeć i nie tylko w F2B.

Dzięki, niestety nie mogłem być i za tydzień też się nie uda, sprawy zawodowe mnie ostatnio bardzo zajmują i czasu nie mam dosłownie na nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.