Skocz do zawartości

Moduł Futaba XJT?? Jak "reaktywować" Optic 6?


labo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam wieloletnią przerwę w lataniu i powoli myślę o reaktywacji. Mam Hitec Optic 6 z modułem 35MHz i FlySky FS-TH9x  z modułem XJT. Używałem tej drugiej i mam garść odbiorników FrSky serii "X". Niestety FlySky padła i zostałem bez nadajnika. Najchętniej bym kupił moduł XJT do Optic 6, ale takiego nie ma. Czy warto kupować jakiś moduł typu "Futaba" i odbiorniki w celu reanimacji Optica (jak tak, to co kupić?), czy lepiej odpuścić sobie tego Optic 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pisałeś  że masz kilka odbiorników FrSky serii X i chcesz je wykorzystać a nie ma XJT do Hiteca.

Tak jak wyżej napisałem XHT jest modułem do wbudowania do środka nadajnika do praktycznie każdego radia z PPM.

Z tym modułem możesz sobie przerobić na nadajnik zgodny z FrSky nawet muzealnego Simpropa, Webrę  czy Krafta a nie tylko Hiteca czy Futabę.

Odbiorniki FrSky są zdecydowanie tańsze niż Futaby, tak więc jest to też rozwiązanie ekonomiczne, te odbiorniki już masz, a przylutować 3 przewody na gnieździe uczeń/trener to też nie wielka robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.