Skocz do zawartości

Zamówienie z RCJapan


Granacik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

cześć, udało się zrobić zakupy w rcjapan? jak z ich wiarygodnością i obsługą? chciałem kupić silnik i się zastanawiam czy szukać u naszych sprzedawców czy przez cały kontynent. Na razie wysłałem pytanie do moddelemax (niby na stronie mają) ale może trzeba będzie w szukać w kraju kwitnącej wiśni bo widzę że spaliny żarowe poniżej 10cm3 prawie wyginęły :( ku mojej rozpaczy - a wystarczyło "tylko" na jakieś 15 lat latanie odpuścić :D i co się porobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 00:10, roger298 napisał:

udało się zrobić zakupy w rcjapan? jak z ich wiarygodnością i obsługą?

Kupowałem w tym sklepie kilka razy. Mogę ich śmiało polecić. Przesyłki dochodzą bardzo szybko tylko trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami w kraju ale to już norma przy zakupach poza unią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

Tak myślałem, że może nie być za dobrze z tymi dodatkowymi opłatami. W tak zwanym między czasie odezwał się do mnie człowiek z nastika i ma os-maxa 46AX, cenowo wychodzi tak samo jak z rcjapan z przesyłką więc chyba trzeba brać. Rcjapan zostanie w odwodzie jak u nas nie będą chcieli sprzedawać spalin bo nie zamierzam się wycofać w elektryki :D - niech smród spalin i warkot będzie z nami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.