Jump to content
Leszekm35

[s] modele, aparatury, aksesoria modelarskie

Recommended Posts

Witam na prośbę kolegi wystawiam jego pozostałości po modelarstwie. Poniżej link do ogłoszeń. W razie zainteresowania proszę pisać lub dzwonić na dane które są podane  w ogłoszeniach ?  telefon do kolegi Tomka z Biłgoraja to 695 823 121  Proszę się kontaktować bezpośrednio z nim z góry dzięki :)

https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/2txV7/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Arkos
      Witajcie !
      Chciałbym pochwalić się biżuterią węglową do moich modeli którą podarował mi kolega Krzysztof (carbonrc@gmail.com) .
      W pierwszej dekadzie grudnia 2019r. miałem zaszczyt być uczestnikiem  zawodów modeli z papieru w Prudniku , tam poznałem kolegę Krzysztofa który profesjonalnie zajmuje się produkcją detali z węgla do naszych modeli, halowych, trawiastych i tp. Zainteresowało mnie to bardzo, pewnie jak każdego z Was. Pogadaliśmy, pokazałem jemu moje modele i owocem tej rozmowy był prezent w postaci paru detali wykonanych własnoręcznie przez Krzysztofa. Bardzo przypadło mi do gustu podwozie węglowe do Extry CARF 2,2m. Juz nie moge doczekać się wiosny, pewnie jak Każdy z Was ?
      Pozdrawiam i życzę bezkretowego sezonu ...

• By Mars_2000
      W imieniu mojej żony zapraszam do odwiedzenia jej e-sklepu
      http://sklep.magicznyhaft.pl/pl/c/ArtBin-przechowywanie%2C-pudelka-dla-hobbystow/121

i do zapoznania się z ofertą pudełek, walizek i organizerów przeznaczonych dla hobbystów od światowego lidera w tej dziedzinie - firmy ArtBin z USA (Flambeau).
      Sam użytkuję obecnie już trzy walizki tej firmy i powiem szczerze, że przymierzam się do wyszarpania kolejnych z jej magazynu

Jeśli ktoś z forumowiczów zdecyduje się na zakupy, to oprócz szansy na skorzystanie z obecnie zainicjowanej promocji startowej (przy większych zamówieniach przewidziane jest w prezencie jedno dodatkowe pudełko), to wynegocjowałem jeszcze dla takiej osoby rabat 5% (niezależnie od wartości zakupów).
      Wystarczy przed złożeniem zamówienia skontaktować się z nami na e-mail: sklep@magicznyhaft.pl  lub  marcin.stachura@magicznyhaft.pl i podać w temacie swój nick z forum i hasło "ArtBin na pfmrc.eu".
      Prześlemy wówczas specjalny kod rabatowy do jednorazowego wykorzystania.

Przykładowe pudełka:

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.