Jump to content

Recommended Posts

Witam kolegów. Chodzi o symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem usb których używam obecnie w symulatorze MultiFlight Multiplexa . Czy RF7,5  ma możliwość wyboru sterownika radia i wskazania do wyboru ? Proszę o jakieś wskazówki w temacie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 godzinę temu, ziaja napisał:

symulator RF 7,5 który   mogę mieć od znajomego .Czy da się go sterować sterownikiem widzianym w Windows jako kontroler gier PPM ? Jest to aparatura FlySky FS i6x z interfejsem us

 

Możesz mieć oryginalnego RF ? w takim razie chyba powinieneś mieć w komplecie interfejs do sterowania... 

 

  -interfejs RF to   element   współpracujący  z aparaturą lub niby aparatura na kablu -stanowiące jednocześnie klucz sprzętowy do uruchomienia programu...  więc wpinasz ten element i działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki .Kolega nosi się z zakupem RF9.5 i wtedy będę mógł  mieć starszą wersję (RF 7,5). Pewnie masz rację,że interfejs z aparaturą sterującą stanowi klucz sprzętowy .Chodziło mi o możliwość trenowania na symulatorze  sterując posiadaną aparaturą .Pewnie można znaleźć jakiś chiński interfejs ...ale jeśli dostanę oryginał ......będę chyba musiał wziąć na wstrzymanie i poczekać..Latanie na MultiFlight już nie wystarcza .Póki co mam chęć na Phoenix RC 5,5.Dostępne są w necie instalki .Może coś z tego będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bangood możesz zakupić interfejs 22in1 , taki szary 'pendrive'  i on ci zemuluje nadajnik jako oryginalny pad. Wszystkie kody są na płytce. Mam, używam, polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za informację .Rozumiem,że będę mógł sterować moją FlySky .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tam też jest wyjście PPM

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się zainstalować Phoenix RC wersja 5,5 i upgrade do wersji 6 .Zainstalowałem też emulator aparatury , więc z powodzeniem mogę sterować swoją aparaturą FlySky , poprzez dokupiony wcześniej do MultiFlight interfejs USB .Wszystko to śmiga na Windows 10.Poznaję możliwości tego symulatora a są one całkiem spore .Bardzo dobra grafika i możliwość edycji modeli .Sterownik widziany jest w Windows i Phoenix RC jako PPM.Obyło się więc bez zakupu, za free.Mogę to rozwiązanie polecić zainteresowanym .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By zuzia2013
   Jestem początkujący. Mam motoszybowiec a zimą zbudowałem Wicherka 25 a teraz składam Fun Cuba.
   Latem ubiegłego roku doświadczony kolega modelarz  zaczął mnie uczyć latać motoszybowcem. Jednak nauka latania przychodzi mi z dużym trudem.
   Pomyślałem sobie, że kupię jakiś tani symulator z kontrolerem i mój wybór padł na FLYSKY SM 600 z sklepu modelarskiego Modelemx za 
   135 PLN.
   Czy ten symulator ułatwi mi naukę latania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.