Skocz do zawartości

Mam pakiet NiMh 4 ogniwa do nadajnika, na co nowszego można to wymienić ?


jacekplacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Moim zdaniem najszybciej i najprościej zmienić na nowy pakiecik NiMh tylko z Eneloopów, albo robiony samemu, albo gotowy - bo takie też chyba są. Będzie trzymać długo, praktycznie bez samorozładowania, a i z ładowaniem wielkiego problemu nie będzie, bo aż tak nie trzeba dbać o efekt pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.10.2021 o 18:21, czarobest napisał:

Moim zdaniem najszybciej i najprościej zmienić na nowy pakiecik NiMh tylko z Eneloopów

Miałem ten sam problem na początku sezonu, seryjny pakiet z nadajnika padł i tez pytałem i podobną odpowiedź otrzymałem.

Kupiłem nowy pakiet i naprawdę nie mam powodów do narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 18:21, czarobest napisał:

Moim zdaniem najszybciej i najprościej zmienić na nowy pakiecik NiMh tylko z Eneloopów, albo robiony samemu, albo gotowy - bo takie też chyba są. Będzie trzymać długo, praktycznie bez samorozładowania, a i z ładowaniem wielkiego problemu nie będzie, bo aż tak nie trzeba dbać o efekt pamięci.

Dokładnie tak. Używam już około 5 lat w dwóch nadajnikach bez żadnego poroblemu. To bardzo dobre akumulatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

enelopy. trwalsze, bezpieczniejsze od wszelkich litowych i praktycznie bezobsługowe.

  mam w 2  nadajnikach  -nadal w idealnej kondycji jeden  z pakietów ma koło 10 lat... drugi 5.

3eci pakiet  nie wiem -po kilku latach sprzedałem sprawny  z nadajnikiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 17:50, Termos napisał:

Ja do nadajnika Spektrum na 4 ogniwa zapakowalem malego Lipo2S...dziala i dzaiala..i ciage dziala...

Witam.

To lipo ma wyższe napięcie od 4 ogniw. Ograniczałeś jakoś napięcie lipa, czy podłączyłeś bezpośrednio?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.