Jump to content
latacz

Co się stało z klubem ?

Recommended Posts

Od kilku dni wyświetla mi     "nie ma żadnych klubów"     "nie jesteś członkiem żadnego klubu "   i brak jakichkolwiek informacji. Problem techniczny w ciągu tygodnia raczej byłby naprawiony,   info na zdrowy rozsadek i zgodnie z zasadami grzeczności  też już powinno się pojawić...        Zasłyszałem jakąś plotkę -ale plotka rzecz nieładna i niekoniecznie prawdziwa...

Więc pytam u źródła                       -CO SIĘ STAŁO Z KLUBEM ?

Tak.przy okazji,od paru dni nie wyświetla mi się forum w Chrome,w Firefoxie bez problemów?

czytam teraz forum w chromie

55 minut temu, latacz napisał:

-CO SIĘ STAŁO Z KLUBEM ?

Pewnie znikł 😉

15 minut temu, Shock napisał:

Pewnie znikł 😉

jak to mawiaja ...został wygumkowany..... posty równiez , członkowie klubu też... i.......🔞🔞.

....vive la liberté d'opinion....👏

w sumie to i dobrze.

• Confused 1

7 minut temu, noker napisał:

w sumie.......

a czy byłes klubowiczem ?  .....tak tylko pytam :)

Jacek, boli Cię to ?

Musisz realizować się gdzie indziej ...

Jakimś zaszczytem być zaproszonym to nie było .

A z tego co wiem żaden mod tego nie usunął .

1 minutę temu, Shock napisał:

A z tego co wiem żaden mod tego nie usunął

Rafał, a czy ja mam pretensje do Ciebie ???

2 minuty temu, Shock napisał:

Musisz realizować się gdzie indziej

mogę ale nie muszę:)

5 minut temu, Shock napisał:

Jacek, boli Cię to ?

nie mogę tego napisać  to to polityka będzie a ona jest zabroniona ..😎

Jakoś nie kojarzę żeby w klubie było coś  wykraczającego poza ramy kultury i dobrych zasad -cokolwiek coby prowokowało "zniknięcie"  Tym bardziej nie kojarzę żebym ja coś zasługującego na "wygumkowanie" napisał -a bez słowa zostałem w całości w klubie "wygumkowany". Podobnie kilku Kolegów i Koleżanka.  - jeśli to tak wygląda  to powiem "a fe nieładnie".

A skoro posty  i merytoryczne wypowiedzi mogą sobie od tak znikać bez słowa uprzedzenia i wyjaśnienia  -to ja 10x zastanowię się czy  mi się chce pisać

-zwłaszcza zanim napiszę cokolwiek wymagającego nakładu czasu i sił. Bo może będę  np sprawdzał dane, szukał notatek lub  robił obliczenia żeby komuś pomóc -a potem kilka godzin mojej pracy "zniknie".

Natomiast wpisy bezmyślne i czysto emocjonalne nie wymagają wysiłku... 

Nie podoba mi się sytuacja i po prostu czuję się urażony takim potraktowaniem.

8 minut temu, Shock napisał:

A z tego co wiem żaden mod tego nie usunął .

Ktoś jednak to zrobił. Więc może się powtórzyć.

Po-grupa w grupie. Użytkownicy i uprzywilejowani użytkownicy, czy nie wystarczy dzielenia na tych dobrych i tych lepszych. 

Albo jesteśmy razem i gadamy o modelarstwie albo trzeba poszukać, tak jak napisał Admin, nowego miejsca.

6 minut temu, Konrad_P napisał:

Albo jesteśmy razem i gadamy o modelarstwie albo trzeba poszukać, tak jak napisał Admin, nowego miejsca.

Były sobie fora. fajne. np.   epheli,   arbiter (pojazdy elektryczne).        i kilka innych.

Przyszły "dobre zmiany"  -w rezultacie fora stały się praktycznie  martwymi forami. Użytkownicy "poszukali sobie nowych miejsc" .

A były to duże i prężnie działające fora. Szkoda by było.

Witek te kluby które z założenia i koncepcji miały być faje okazały się że podzieliły użytkowników. 

To forum już takie zmiany przeszło w ostatnich latach, że ta drobna zmiana na pewno nie zabije tego forum.

Jestem przekonany że likwidacja tych klubów niewiele zmieni. Sporo osób miało pretensje, że nie zostało zaproszonych.

Jeśli kuby mają zostać to nie mogą być ukryte i tylko dla wybranych. Jak dla mnie zamiast w HP powinno się właśnie zakładać kluby np. "O zegarkach" o "grach komputerowych" itp.

Do takich klubów miłośników zegarków (sorry Robert:)) powinni się móc sami dopisać użytkownicy którzy chcą pogadać o jednym konkretnym nie modelarskim temacie. A HP powinno zostać tylko i wyłącznie dla tematów około modelarskich i w jakiś tam sposób powiązanych z modelarstwem.

No ale to tylko moje przemyślenia.

• Upvote 1

Mogły by byc też kluby lokalne, żeby się umawiać na wspólne latanie np.

1 minutę temu, Konrad_P napisał:

Sporo osób miało pretensje, że nie zostało zaproszonych.

Idąc tym tropem myślenia pół polski może mieć pretensje, że nie zostało do mnie zaproszone na wódkę. Bo zaproszeni byli tylko wybrani -kilkoro przyjaciół.

A kluby -jeśli w regulaminie daje się możliwość tworzenia klubów, klub powstaje zgodnie z regulaminem i w zasadzie jest promowany -ludzie tworzą "swoją paczkę znajomych" działają zgodnie z zasadami i regulaminem  i potem się ich bez słowa ostrzeżenia kasuje... to określę to bardzo łagodnie jako brak dobrego smaku i elementarnej grzeczności. 

Bo takie zachowanie dzieli tylko  kroczek od zachowania "arbitra" który zaczął czytać i cenzurować prywatne wiadomości forumowiczów na "swoim" forum .  Zaczęło się od niesmacznego wątku M -ale to co wyniknęło  to już.... 

• Upvote 1

4 minuty temu, robertus napisał:

Mogły by byc też kluby lokalne, żeby się umawiać na wspólne latanie np.

Dokładnie jak piszesz. My we Wrocku mam taki klubik ale poprzez PW ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić go na klub miłośników F5J czy coś podobnego.

Kluby powinny łączyć a nie dzielić.

Klub może chyba każdy założyć, ja widzę przycisk 

Wyłączyłem klub ponieważ nie spełniał założeń, miał ograniczyć offtoppy na forum oraz pozwolić pogadać na tematy nie mieszczące się nawet w dziale HP, a wyszło że mamy martwy dział,  a offtopy na głównym forum mają się dobrze. Dodatkowo powstał kolejny podział na tych zaproszonych i tych nie zaproszonych. 

Dlatego przepraszam, pomysł nie zagrał jak chciałem, dlatego się z niego wycofuję. 

Jestem użytkownikiem kilku takich miejsc jak to, nie dałem rady przesiąść się na FB - raz że to dla mnie straszny harmider, a dwa że informacje istotne szybko są zakopywane przez byle co. Największym problemem z jakim mierzą się takie miejsca to ostatnimi czasy koronawirus i polityka, tematy ciągnące się setkami stron, ludzie pokłóceni na maksa, a postów merytorycznych o tematyce forum jak na lekarstwo. Wynikiem takiej sytuacji są takie niesnaski że nawet jak ktoś pomocnie i rzeczowo odpowie na jakieś pytanie w dziale merytorycznym to jest "zjadany" przez grupę osób z którymi poróżnił się właśnie w tematach korono-politycznych. 

Jestem otwarty na wszelkie propozycję co zrobić/ jak zrobić i bardzo chętnie pomogę w każdej kwestii, ale proszę o jedno, wirusy zostawmy wirusologom, a politykę politykom. Niech forum będzie odskocznią od dnia codziennego do naszego świata pasji a nie kolejnym miejscem do wojowania. 

• Upvote 3

Poprawność polityczna już tu dotarła . Zanim coś napisze będę się zastanawiał czy ....

Ja też mocno się zastanowię czy cokolwiek pisać. Na pewno będę pisał dużo mniej. 

Kuba -rozumiem, że jesteś "właścicielem tego folwarku"  -i   potraktowałeś kilkanaście osób jak bydło na rzeź .  Co nie znaczy, że mi się to podoba i że to akceptuję. Ale -ja tylko jestem jednym z tych baranów którzy myśleli że tworzymy społeczność Kolegów z pasją..

Jak dla mnie forum już chyba nigdy nie będzie fajnym miejscem. Pozostanie ewentualnie źródłem informacji jak setki innych i już niczym ponadto. Przestaje mnie bawić pisanie i uczestniczenie. To co wkurzało u piszących -to pojedyncze osoby w tłumie.

Jeśli samo forum i jego władze zaczyna wkurzać...  Powiem ,że zdecydowanie mniej mnie raziły  dyskusje o polityce niż uprawianie polityki na/przez forum..

Bawcie się dalej -ja  sobie czasem poczytam. Może czasem coś napiszę. może. Pewnie jeśli napiszę to na PW do konkretnych osób. No chyba, że zostanę całkiem "wygumkowany"

• Upvote 1
  • Dzięki 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.