Skocz do zawartości

Piper clipped wing Cub prawie 40%


cyrax_ojz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł został zmieniony na Piper na ̶z̶i̶m̶o̶w̶e̶, w̶i̶o̶s̶e̶n̶n̶e̶, l̶e̶t̶n̶i̶e̶, jesienne wieczory
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, mirolek napisał:

Pięknie się prezentuje - brawo!!!

.... ależ macie długie i wolne te wieczory, skoro coś takiego powstaje 😁

 

ms

O tak czasu to chłopaki muszą mieć dużo. Najgorzej właśnie znaleźć czas na budowę modeli. To towar deficytowy niczym węgiel 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirolek napisał:

Pięknie się prezentuje - brawo!!!

.... ależ macie długie i wolne te wieczory, skoro coś takiego powstaje 😁

Ja jestem pod wrażeniem tego co Maciej tu wyczynia, nie zabieram głosu bo tu jest brak słów.

Ale budowa modelu to nie tylko poświęcony czas, potrzebne są jeszcze chęci , a o to tez ciężko, potrzebne jest miejsce do budowy, i potrzebne są pieniądze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cyrax_ojz napisał:

a z chęciami jest najgorzej 😎

Też różnie to u mnie bywa , ogólnie jak przesadzę z przesiadywaniem przy modelu to sie wypalę i nie mam chęci , po 2-3 wieczorach przerwy zapał wraca.

 

16 godzin temu, cyrax_ojz napisał:

co do ostatniego "piniondze to nie wszystko" cytując klasyka

Tak , ale jednak pieniądze są potrzebne i to nie małe, ja obecnie mam doinwestowane modele więc wydatków nie mam , a jeśli ponoszę jakies koszta to sa to moje fanaberie i chęć jakiejś zmiany ,a nie konieczność.

Ale sytuacja się ustabilizowała gdy zacząłem odkładać niewielkie sumy na ten konkretny cel, że a to coś sie zepsuje, albo coś uszkodzę, nie ma tego wiele ale wystarcza na jakieś wydatki gdy cos wyskoczy , kiedyś gdy nie odkładałem grosza na serwis to było słabo, bo jak mnie dopadły wydatki to byłem zawsze zdziwiony , a ratowałem się kupując towar tani , najgorszego sortu , co błyskawicznie się mściło i to było takie błędne koło i studnia bez dna.

16 godzin temu, cyrax_ojz napisał:

co zbudowane samodzielnie to wiesz już na swoim przykładzie

Tak do tego doszedłem dawno temu, model z sklepu będzie pięknie oklejony co nie znaczy że budowany własnoręcznie taki nie moze być, właściwości lotne to kwestia dyskusyjna, natomiast cała reszta kwestii posiadania modelu to dla modelu budowanego samodzielnie model typu gotowiec nie jest konkurencją i nawet nie jest blisko.

 

Ale kurcze Maciej twój model mnie przeraża , jak pomyślę jaki nakład pracy w ten model włożyłeś, a to nie jest model który któryś raz z kolei robisz , a nieznaną konstrukcję sie nie tak łatwo buduje jak znaną, to pierwsza myśl jaka jaka mi przychodzi to "czapki z głów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Piper clipped wing Cub prawie 40%
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.