Skocz do zawartości

Symulator Multiflight kłopot z ustawieniem


tom234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Symulator Multiflight mam kłopot z ustawieniem wszystko idzie dobrze aż trzeba drążkami poruszać drążkami żeby zaakceptowało wychylenia drążków i tu nie reaguje

nie wiem o co chodzi może kabel jakiś trefny .

Ten sam efekt mam na drugim symulatorze Aerofly_rc_8 .

Mam aparaturę FS-i6x

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie wiem co to za kabel dostałem razem z aparaturą - do symulatora , czy do softu - ale podpiąłem go do symulatora Multiglight i wszystko działa.... a raczej działało.

Chciałem dzisiaj sprawdzić ..i o dziwo można wyzerować ustawienie ale jak przechodzę do dalszej części ustawień , ruszam drążkami to symulator nie reaguje.

Czasem mi się rozłączał - wystarczyło poruszać z tyłu wtyczką i wszystko wracało do normy.

Co do kabla - jest to sztywne połączenie - bez żadnej elektroniki - wtyczki USB i takiej jaka pasuje w aparaturze ( nie wiem jak jest fachowa nazwa tego gniazda). Później dam schemat połączeń.

Czy ktoś wie jak się nazywa ta wtyczka - gniazdo ?

Podpinałem inny Symulator - Areofly RC 8 - i wszystko działa, poza tym że czasem się rozłącza : wtyczka - gniazdo aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel jest bez elektroniki i ma 3 żyły. ( bez +5V). Działa tylko z nadajnikiem FS i6X. U mnie z tym symkiem działa bez problemu. Sprawdź to gniazdo może jest słabo polutowane . Sprawdź też kabelek między płytką gniazda a płytą główną. Czasem cynę to trzeba szukać z lupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.