Jump to content
Ryszard58

Pancernik Rosyjski Iwś Gangut 1:350 Revell/Zvezda

Recommended Posts

Kolejna "łódeczka" opuściła KWM-RH (filia okrętowa .Model pancernika rosyjskiego z I wś "Gangut" model sprzedawany przez Revella ale w oryginale to przepak Zvezdy 1:350 .

05137_1.jpg

PB210281.JPG

PB210282.JPG

PB210283.JPG

PB210284.JPG

PB210285.JPG

PB210286.JPG

PB210287.JPG

PB210288.JPG

Qeba3wB.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że sklejasz wszystko co się da. Czy napisałbyś nowy wątek gdzie podzieliłbyś się spostrzeżeniami, może różnicami w sklejaniu modeli samolotów, czołgów i okrętów? Są jakieś niuanse?

Bardzo jestem ciekawy Twoich doświadczeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dodam jeszcze  że  latam dronami ,szybowcami i samolotami RC  :)  Ot takie zboczenie i nieuleczalna choroba z mlodości  :)  Z tego sie nie da wyleczyć ,można na jakiś czas  zrezygnować ,ale  jak narkoman wraca sie do tego.   No ale o tym wiedza wszyscy zarażeni tą choroba , nawet na tym forum ,i przyznają mi racje.Co do samych modeli plastikowych to moze  naisze tak lubię  kleić to  co mi sie podoba  , szczególnie modele samolotów  z I ws  Te z drugiej tez nie pogardzę  ,ale jakoś  mi sie przejadly  mesery  ,spity i tym podobne . .pojazdy to taka odskocznia od samolotów ,  a ostatnio nawet rajcują mnie  okrety .A to za sprawą tego że kolega poprosił mnie o sklejenie takowych  ,i minie to wzięło .Co do opisów na forum ,to powiem szczerze  że mi sie nie chce ,szkoda czasu ,wolę ten czas spożytkować na prace nad modelami . Ewentualnie mogę  odpowiedzieć w tej sprawie  gdy ktos zapyta o to .No i tyle w temacie  :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.