Skocz do zawartości

Regulacja kąta natarcia skrzydeł w F3A


Stanisław z Gdańska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od bardzo wielu lat stosuje się modelach F3A niezależną regulację kąta natarcia skrzydeł.

Rozwiązania techniczne widziałem wiele lat temu, ale niestety pamięć jest ulotna i nie chcę ponownie wymyślać koła.

Jeżeli któryś z Kolegów posiada fotki lub rysunki tego rozwiązania technicznego, to będę wdzięczny za ich udostępnienie.

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2021 o 16:24, Stanisław z Gdańska napisał:

Od bardzo wielu lat stosuje się modelach F3A niezależną regulację kąta natarcia skrzydeł.

Rozwiązania techniczne widziałem wiele lat temu, ale niestety pamięć jest ulotna i nie chcę ponownie wymyślać koła.

Jeżeli któryś z Kolegów posiada fotki lub rysunki tego rozwiązania technicznego, to będę wdzięczny za ich udostępnienie.

Staszek

 

Parafrazując twoją odpowiedź z innego tematu:

 

Rozrysuj sobie na papierze, w skali 1:1 i być może sam dojdziesz do rozwiązania  tego "problemu".

Konstrukcja cepa jest bardziej zaawansowana technologicznie, ale również nie wymaga "burzy mózgów".

Proszę nie zabieraj innym ich cennego czasu na "bzdety"

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.