Skocz do zawartości

Atrapy silników, druk 3D.


Kliment
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Godzinę temu, pjk11 napisał:

Bardzo ladne. Daj *.stl na thingverse.

 

Ta... i co jeszcze? To sa dziesiątki godzin w modelowaniu 3d. Jeżeli nie zależy komuś na poszanowaniu własnej pracy to Thingiverse jest najlepszym miejscem na umieszczanie własnych projektów.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku,

 

Wygląda na żywicówkę i to sporą, bo elementy duże.

Oczywiście, że to co stanie się z projektem zależy wyłącznie od autora - niemniej prośba o darmowe udostępnienie takiego zakresu pracy wydaje mi się niestosowna. Można jeszcze odezwać się na priv - ale sugerowanie wrzucania taaaakiego projektu na thingiverse w mojej opinii jest nietaktowne i tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, japim napisał:

niemniej prośba o darmowe udostępnienie takiego zakresu pracy wydaje mi się niestosowna. Można jeszcze odezwać się na priv - ale sugerowanie wrzucania taaaakiego projektu na thingiverse w mojej opinii jest nietaktowne i tyle.

 

Dlaczego? Jezeli autor nie ma ochoty to nie udostepni. I tyle. Linux jest za darmo, a kosztowal o wiele wiecej pracy niz te 3D obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.