Skocz do zawartości

Podziękowania


magilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podzielić się z wami bardzo miłym gestem jaki okazał mi jeden z naszych kolegów na forum gregjan.

 

Jakiś czas temu ogłosiłem się na giełdzie że z chęcią odkupię książkę Niestoja "Zdalnie sterowane modele szybowców".

Kolega gregjan nie tylko oddał mi ją za darmo ale nie pytając wiele przesłał pocztą 8 innych książek dotyczących modelarstwa!

Dawno mnie nie dotknął tak miły gest i przypomniał, że są jeszcze dobrze ludzie w tym kraju!

 

Wielkie dzięki Grześku!

 

 

15708841175_b3b7f95c35_c.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To i ja wrzucę "mojego" filantropa. To kolega Wojtek http://pfmrc.eu/index.php?/user/5319-wojtek-sz/ Jakiś czas temu wykonał dla mnie całkiem bezinteresownie i gratisowo łącznie z wysyłką złącze kanada do nadajnika Turnigy 9X chowane pod klapką z logo nadajnika. Niby mała rzecz a cieszy... ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro powstał taki wątek, to i ja podziękuję moim darczyńcom - dukerogerowi i robertusowi  :) I jeszcze ktoś mi plecionkę wędkarką przysłał, ale zabij,nie pamiętam. Ale niniejszym dziękuję w ciemno  :)

 

to i ja też dziękuję koledze z cytatu powyżej, dzięki niemu parę moich modeli ma możliwość latać  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja :) Zamieściłem niedawno w dziale giełda wiadomość dotyczącą kupna płyty głównej do aparatury Turnigy 9X.

Zgłosił się kolega plisken i zaoferował całą aparaturę w przystępnej cenie więc się zgodziłem.

Jakież było moje zdziwienie gdy po otwarciu paczki ujrzałem oprócz samej aparatury jeszcze odbiornik, moduł nadawczy i podświetlenie, wszystko 100% sprawne :D

Jestem bardzo wdzięczny za ten gest i chciałem jeszcze raz podziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat ,już powinien być od dawna... ;)

Też dołączę się  do podziękowań za bezinteresowną kiedyś pomoc.

Szukałem swego czasu owiewek kół do Yaka 2,2 m i kolega SiSon przesłał mi je za free dodatkowo nic nie chcąc za koszty przesyłki.

Wielkie dzięki kolejny raz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziękuję Jankowi (janegab) za zupełnie bezinteresownie posłaną do mnie kabinkę do Falcona. Dzięki Jasiu!

 

Jerzemu Markitonowi za łopatologie w przekazywaniu wiedzy na PW, podziwiam za tą cierpliwość....

 

Konradowi, za bezinteresowność jaką okazał ostatnio i bardzo duży wkład w nasze, podobne projekty!!!

 

PS

Przy okazji podziękowania szczere i gorące dla tych wszystkich, którzy pomogli mi i innym na tym forum.

Dzięki Koledzy!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i ja podziękuję kilku osobom Panom: andrzejsyndalski (książki ABC, konstrukcje latawców, kleje i noże), cobra, Czesław, esceta i paru innym osobom, których nie pamiętam. Dziękuje za wszelką pomoc. Dzięki tym osobom i osobom wspierającym oraz radzącym :) mógł powstać mój pierwszy samolot. Zawsze marzyłem o własnym samolocie zdalnie sterowanym i to marzenie się spełniło. Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Z całego serca dziękuje użytkownikowy idfx za bezinteresowne przesłanie mi 2 silników i regulatora 30A. Rzeczy w  Polskim sklepie wyniosły by mnie dobre 120-130zł, + jeszcze do tego nie chcąc nic za wysyłkę. Jak widać dobrzy ludzie jeszcze nie wymarli :)

 

11258612_697149297057473_1235679723_n.jp

 

Edit. Zapomniałem wspomnieć że regulator jak i jeden z silników są całkowicie nowe nie latane.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wykorzystaj je należycie, a jak nie będą Ci już potrzebne to podarujesz je komuś innemu.

 

Znam takich co dostawali porządny (za ~ 1500-2000zł) model w prezencie, polatali trochę, a później sprzedawali...

Szkoda gadać.

Oczywiście że tak zrobię, lecz narazie oby dwa jak i regulator pójda do moich przyszłych modeli :). Gdybym ja taki model dostał chodźby za 100-200zł to już bym się cieszył a taki za 1500zł to bym chyba spać nie mógł z wrażenia i zachwytu hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Znam takich co dostawali porządny (za ~ 1500-2000zł) model w prezencie, polatali trochę, a później sprzedawali...

Szkoda gadać.

Znam taką osobę której podarowałem silnik spalinowy który to trafił potem na allegro. Gdybym wiedział że tak postąpi zostawiłbym sobie do modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziękowania dla Tomka (Mozart) za dobre intencje  :)

Za pomoc w kilku rzeczach zaproponował mi gotówkę na parę serw, które potrzebuje. Dziękuję jeszcze raz ale nie mogłem skorzystać, wystarczającą (czytaj: na prawdę wielką) satysfakcję sprawiła mi możliwość pomocy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Podziękowania
  • temat został przypięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.