Skocz do zawartości

PUCHAR ŚLĄSKA


Rekomendowane odpowiedzi

Marcinie  dzis  juz  spakowany  na  Jeziorsko....myslę  byś rozwazył  by  zrobic  tam  zaległy PUCHAR...jak  co  dzwon  lotna  wszędzie    - sobota  -    moge  cuś  tam  przygotować  ....info ..dojazd  itp     na miejscu  jest  hotel  ...knajpa....itp...ja  kilku  moge  przenocowac  pozdr  Janek 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku zorganizuj choć raz zawody, a ja chętnie po narzekam jak Ty. W biuletynie jest jasno napisane do kiedy ma być informacja gdzie latamy i czy latamy. Jak nie możesz znaleźć biuletynu to przeczytaj uważnie :

https://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2313
 

i tam jest event info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i puchar śląska będzie w końcu na hałdzie. W naszym „Ukraińsku” ;)

Chętnych widzów zapraszam, szczególnie ze w sobotę ma bardzo mocno wiać. I chyba będzie całkiem szybko. 
jak ktoś chce dorobić i mieć dodatkowa kasę na modelarstwo, to może zostać sędzią bazowym. Proszę o kontakt PW z nerwowym Marcinem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cZyNo napisał:

No i puchar śląska będzie w końcu na hałdzie. W naszym „Ukraińsku” ;)

Chętnych widzów zapraszam, szczególnie ze w sobotę ma bardzo mocno wiać. I chyba będzie całkiem szybko. 
jak ktoś chce dorobić i mieć dodatkowa kasę na modelarstwo, to może zostać sędzią bazowym. Proszę o kontakt PW z nerwowym Marcinem 😆

Rusko po wojnie zmieni nazwę na Ukrainsko?

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach ;)

wczoraj rusko pokazało nam swoją wredną postać - jak ruscy 🤮

bylo kapryśne i nieprzewidywalne do bólu. No ale…gość z zagranicy przyjechał i dokopał nam, nie przejmując się kaprysami  zbocza.
Mimo silnego wiatru loty nie były szybkie bo zbocze słabo nosiło. Było kilka przerw na deszcz przy czym jedna doprowadziła do anulowania kolejki a druga do najszybszego czasu zawodów - 37.xx sek. Sumarycznie odlatane zostało 7 rund i zawody się zakończyły, bo na dziś prognozy były beznadziejne. 
Zasłużenie wygrał Laco 💪🏻💪🏻💪🏻 Bo latał najrówniej przez cały dzień. Pola nie ustępował mu Marcin a Bogdan i Paweł walczyli zawzięcie :)

image.thumb.png.14fff5c58fef3e744bd5645e9fdd6e5c.png

gratulacje!!!

wyniki końcowe: https://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2313

 

ja tym razem popełniłem dużo błędów na bazach przez co pokpiłem lepsze miejsce albo lepszych punktów. Swoją cegiełkę dołożyły zamotane warunki, szczególnie w pierwszych dwóch kolejkach.  Co tu dużo pisać …. SKS 😂😂😂 pora coś posklejać a nie latać 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.