Skocz do zawartości

Odbiornik do modułu dalekiego zasiegu FrSky R9M 2019.


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wraz z aparaturą moduł dalekiego zasięgu i mam pytanie jaki odbiornik 8 kanałowy do niego dokupić tak aby czestotliwośc się zgadzała. Co oznacza na antenie ta żółta tasiemka?

 

 

modul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dane ze strony 77Hobby

Specyfikacja

  • model: R9M EU (868MHz)
  • akceptowane napięcie zasilające 6.5~13.0V
  • moc wyjściowa: mniejsza niż 25/500mW (w zależności od trybu pracy)
  • porty telemetrii i do uaktualniania firmware: Smart Port, port szeregowy (rozkład pinów obu portów oznaczony na obudowie)

Kompatybilność

  • odbiorniki FrSky serii R9 pracujące w trybie R9M EU-LBT lub ACCESS (np. R9, R9 Slim, R9 Mini)
  • tryb ACCST: aparatury RC posiadające gniazdo modułów w standardzie JR (np. Taranis X9D / X9D Plus / Q X7, Horus X10 / X10S / X12S, Turnigy 9X / 9XR, etc.)
  • tryb ACCESS: aparatury RC FrSky, wersje z 2019 roku, posiadające gniazdo modułów w standardzie JR oraz obsługujące ACCESS (np. Horus X10 / X10S Express, X9D Plus 2019, etc.)
  • w obu trybach ACCST / ACCESS do pełnego wykorzystania możliwości modułu wymagana jest aparatura RC obsługująca Smart Port (każda aparatura FrSky obsługuje Smart Port)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.