Skocz do zawartości

Łódka ? - W każdym razie POLSKA :))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moją siostrę znów dopadło modelowanie :lol:

Zostało mi trochę depronu a że jakoś nie chciałem nowych samolotów robić a moja siostra chciała łódkę no to zajrzałem na stronę piotra-p http://www.piotrp.friko.pl/ i trochę podglądnąłem jego łódź.

Miała najpierw pływać ale że nie mam gdzieś blisko jakiegoś bajorka no to "Polska" dostała przednie kółka (od wicherka) na początku. Jakoś nie chciała bardzo skręcać a jeśli już to robiła piruety. No więc dostała tylne kółko żeby mogła fajnie jeździć. No i rzeczywiście fajnie jeździ. Trochę się pobawiłem gdyby nie to że silnik już się rozwala. Muszę kupić nową ośkę oraz ?łożyska?.

Wyposażenie.

2 serwa std.

regler GWS 15A

silnik GWS

lipol 850mAh

odbiornik micro555 podwójna przemiana.

 

Teraz parę fotek

lodka1.jpg

lodka2.jpg

lodka3.jpg

lodka4.jpg

 

PS nazwa łódki oczywiście wykonany przez moją siostrę :D

PPS robi się jeszcze flaga biało czerwona.

Edit:

Zapomniałem dodać że jeśli tylko będzie możliwość popływania to tylnie kółko bardzo łatwo przerobić na ster wodny 5min wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wazne ze jezdzi ! .... na kosmetyke przyjdzie jeszcze czas - czy mam racje Patryk ?

Zreszta Pierwowzory i Prototypy nie byly n i g d y perfekt dopiero gdy cos jezdzilo ,latalo,plywalo ,krecilo - to dostawalo prawdziwa "szate Design"

Pozdrawiam Janek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.