Skocz do zawartości

Ja tam nie wiem czemu nikt tu nie pisze o Mostrzostwach Świata F3K...


cZyNo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Które niedawno się zakończyły. I do tego z sukcesami jak na klasy szybowców RC.

Bo juniorzy zdobyli drużynowo srebrny medal, a Czarek zajął ostatecznie 7me miejsce, co chyba po wyczynie Wojtka z 2014 w F3J, jest kolejnym rezultatem w klasach szybowców zdalnie sterowanych.

Chwała zdolnym modelarzom! 💪🏆

 

Wyniki części zasadniczej: https://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2469

Wyniki fly-off: https://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2478

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce Czarka jest świetne i gratulacje należą mu się jak przysłowiowemu psu kość.:). Gratulacje Czarek.

Tak jak pisze Jurek, nie sztuka zająć 12 miejsce w finale, ale już zająć siódme to niesamowity wyczyn.

Cóż progres jest niesamowity i jak tak będzie dalej to za dwa lata znów skok o 7 miejsc powinien dać fajny wynik. Tego życzę Czarkowi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zauważenie.

Proszę nie zapominajcie, że to cała drużyna pracowała. Gdyby nie pomoc wszystkich w ekipie, praca i pozytywna atmosfera przez cały czas trwania zawodów, nic by nie wyszło.

 

Nie ukrywam, że szalenie mi miło znaleźć się w naszym krajowym gronie kilku zapaleńców, którzy pomimo wszelkich przeciwności ciągną swoje pasje szybowców F3 do przodu, nadrabiają zaległości do Zachodu i robią wyniki. Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej.

 

Jednocześnie przepraszam, że tu nic nie wrzucałem. Ale po doświadczeniach z 2019, kiedy to większą część relacji pisałem już po zakończeniu zawodów, nie chciałem tego powtarzać. Kiedy jest się jednocześnie formalnym Team Menago, nieformalnym liderem zespołu, zawodnikiem, pomocnikiem dla kilku zawodników po kolei, "opiekunem"  i "instruktorem" dla juniorów to zwyczajnie brakuje mi już rąk. Co mogliśmy to wrzucaliśmy na grupę f3k na FB, bo było łatwiej i szybciej. Forum niestety spadło w priorytetach.  Wyobraźcie sobie, że na jedną grupę wchodziłem, jako zawodnik. Następna grupa pomocnik jednego z seniorów. Potem dwie pod rząd grupy juniorów (a że cała trójka juniorów leciała razem w grupie, to nie było zastępstwa), a po tym przy odpowiednim losowaniu np. znowu ja leciałem, lub kolega, któremu trzeba było pomagać. Przy pełnym słońcu i temperaturze powyżej 30st nie było łatwo utrzymać się na nogach.

 

Może coś dopiszę jeszcze o zawodach, jak potem znajdę chwilę...

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to prawda ze zawody F3K są jednymi z mocniej absorbujących czasowo konkursów. 
i również prawda jest ze ciężko pisać relacje z imprez mistrzowskich. W dzień latanie, a wieczorem trzeba odpocząć i się wyluzować. Jednakowoż krótka relacja tez jest fajna. 
Np żeby odpowiedzieć na frapujące mnie pytanie: a co Arian nawywijał w ostatnim locie? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 11:40, cZyNo napisał:

Np żeby odpowiedzieć na frapujące mnie pytanie: a co Arian nawywijał w ostatnim locie? 😀

 

W sensie pkt karne? Latał poza czasem startowym. Nie pamiętam sytuacji, sam jej nie widziałem, doczytałem później w czyjejś relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.