Skocz do zawartości

Witam wszystkich i każdego z osobna :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wita Was Jan Płatek ze Świątnik Górnych z woj. małopolskiego z okolic Krakowa. Dołączyłem do tego forum, bo jak zauważyłem jest tutaj dużo osób znających się na rzeczy i chętnych do pomocy. Ja zajmuję się głównie modelami spalinowymi, choć jak na razie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ani wyposażenia modelarskiego. Jeden silnik, kilka serw, nadajnik, odbiornik... W sumie wystarcza to do skompletowania całego modelu. Do tej pory zbudowałem od zera dwa latające sprzęty, ale oczywiście mam już pomysły na kolejne.

 

Najbardziej lubię samodzielną budowę modeli. Nie przepadam za ARF-ami ani nawet za ARC-kami. Dodam, że dość dobrze wychodzi mi składanie samolotów niskim kosztem i jednocześnie niezłej jakości :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Janku!

Kiedy przeczytałem, skąd pochodzisz, od razu nasunęło mi się pytanie, gdzie też swymi sprzętami latasz?... Przecież u Ciebie jest strasznie krzywo, bo "górzyście" :shock: Powiedz proszę i zademonstruj swoje sprzęty. Instrukcje wstawiania fot dostępne, ale skoro swoje oblicze już pokazałeś, to i z tym problemów mieć nie powinieneś.

Jeszcze raz serdecznie witam w gronie "spalinowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Drogi Marku :

Pamietasz ze latam w Mogilanach ?? Tam mam takiego kolege z ktorym latam :D to wlasnie yahoon.:D Latamy razem to u mnie to u niego i tereny gorzyste nam nie przeskadzaja :) zamiast wstawiac fotki lepiej moze pokazac film ?? :D : http://video.google.pl/videoplay?docid=3095332803084844192&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.