Skocz do zawartości

Zaćmienie księżyca 3.03.2007/4.03.2007


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

 

Może nie którzy z Was już wiedzął że dzisiaj ma nastąpić pełne zaćmienie księżyca przez Ziemie. Po krótce:

21:16 Początek spektaklu.

22:00-0:50 Najciekawsza część

3:25 Koniec zaćmienia

 

Sądzę że nie których z Was to zainteresuje. Jeśli nie macie możliwości obejrzenia ja postaram się to dla Was sfotografować.

 

Aha więcej szczegółów tutaj: onet.pl

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tom_tom

Dzięki za informacje :)

 

Bedę oglądał napewno - mam nadzieje, że nie bedzie chociaż na chwile chmur - na razie jest duża szansa że z Bielska będzie widać :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spaceru z psem. Zawsze o tej porze księżyc jest na niebie, lecz nie dzisiaj!! Kapitalne uczucie. Troche to dziwne, ponieważ na onecie pisze, że zaćmienie rozpocznie się dopiero o godzinie 21:16, teraz jest 20:28 a księżyca ni widu, ni słychu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No właśnie już po moim fotografowaniu, niebo jest zachmurzone że ledwie widać jakieś przebłyski Srebrnego Globu..., Krzako nie wierze że jest już zaćmienie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaćmienie w obiektywie:

http://wiadomosci.onet.pl/10166,8,0,pokaz.html

 

Boogie, księżyc jest tak jasnym obiektem, że często widać go nawet w dzień. Światła centrum naszej Stolicy nie są go w stanie przyćmić.

Przyznaj się: pewnie Ci się nie chciało wyjść na dwór? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na chwile na balkonie, ale nie dalej. Choroba mnie rozklada. Juz drugi dzien probuje sie dorwac do lekarza. Dzisiaj bylem o 7:20 i bylem za pozno. Jutro wyruszam na 6:40 i moze sie dostane (zycie studenta w obcym miescie). Nawet u prywatnego za oplata mnie nie chcieli, bo twierdza ze maja za duzo pacjentow :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglem oglądać... byłem na prześwietleniu czaszki i tomografie komputerowym bo nawet w Toruniu nie można przejść sie wieczorem po chodniku... zostałem skopany (uwierzcie mi na serio) przez 30 - 40 pseudokibiców ELANY TORUŃ razem z moim kolegą..., który dostał więcej ode mnie... :(

 

Miałem podejrzenie wstrząsu mózgu i ... wyglądam jak po wojnie... buty na twarz i głowę... co to sie dzieje na tym świecie?

:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tom_tom

... mi kiedyś wybili tylko jednego zęba w dniu gdy składałem papiery do technikum ... Gdyby nie faceci na budowie nieopodal to by było gorzej... co się dzieje... teraz widzę że jest jeszcze gorzej ...

 

Wracaj do zdrowia bracie modelarzu !!!

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.