Skocz do zawartości

[P] Prząśniczka - szukam planów


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar "zdepronować" Prząśniczkę, wygooglowałem trochę zdjęć, parę rysunków, wszystko w małej rozdzielczości. Ma może któryś z kolegów jakieś bardziej szczegółowe rysunki tego samolotu. Byłem onegdaj w posiadaniu Planów Modelarskich - o ile mnie pamięć nie myli był to numer 137, niestety posiałem je gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie czaruj Romek w temacie pleneru foto :), przejrzałem Cię, szukasz naiwnego do wiosennego posprzątania garażu. A tak na serio, czemu nie, może jakieś wspólne latanie + fotografowanie plenerów. Jestem za, a nawet przeciw jak mawiał "klasyk" poprawnej polszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) jestem w posiadaniu 2 sztuk planow, jeden pod elektryka (mysle ze ten bedzie najlepszy do zaadaptowania na depron) i drugi pod spaline, ale juz zdecydowanie bardziej skomplikowany. W czwartek moge zeskanowac i wystawic do pobrania jesli bedziesz nadal zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w posiadaniu 2 sztuk planow, jeden pod elektryka (mysle ze ten bedzie najlepszy do zaadaptowania na depron)

 

No byłoby super, bo kombinuję do czego wstawić aparat fotograficzny i Prząśniczka wydaje mi się najodpowiedniejsza na takową okazję.

 

mam trochę podniszczone plan 1 metrowej daj adres to podeślę

Adres poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.