Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mjx Bugs 3 - mocniejsza bateria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebastos

Sebastos
  • Modelarz
  • 63 postów
  • GG:
  • SkądKatowice
  • Imię:Sebastian

Napisano 23 luty 2018 - 14:49

Witam,

Nabyłem ostatnio drona Mjx Bugs 3. Dronik bardzo fajny posiadający fabryczny pakiet  lipo 2s 1800mah, który pozwala na kilkanaście minut lotu. Moze ktoś z forum ma takiego drona i poleca jakiś pakiecik na którym będzie można dłużej polatać ? Fajnie gdyby był do kupienia u nas w kraju.

Pozdrawiam

• 0

#2 herois

herois
  • Modelarz
  • 18 postów
  • GG:
  • SkądReykjavik
  • Imię:Jacek

Napisano 01 czerwiec 2018 - 01:18

miałem wcześniejszą wersje Mjx Bugs i dołożyłem mu 3s 3300 i bezproblemowo uciagnol razem z dodatkowym systemem transmisji video 5 ghz, i wszystko na oryginalnych śmigłach.

• 0

#3 gucio72

gucio72
  • Modelarz
  • 130 postów
  • SkądSosnowiec
  • Imię:Robert

Napisano 02 czerwiec 2018 - 08:02

Jakiego konkretnie pakietu użyłeś, żeby zmieścił się do "koszyka" na pakiet ? Ewentualnie jak umocowałeś większy pakiet ?

• 0

#4 herois

herois
  • Modelarz
  • 18 postów
  • GG:
  • SkądReykjavik
  • Imię:Jacek

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:52

Przyklej to na cokolwiek jakakolwiek tasma dwu stronnie klejąca albo rzep zrób dwa otwory na linkę samozaciskowa ta bateria jest jako extra oryginalna bateria w koszyku ja jeszcze doczepilem gimbala 3 osiowego 250 gram i pociagnol ale juz mial kłopoty mam filmik jak będziesz chciał udostępnię latałem tez z telefonem LG FLEX jakieas 120 gram a co do bateria to lipo byle jaka aby 3s 

• 0

#5 gucio72

gucio72
  • Modelarz
  • 130 postów
  • SkądSosnowiec
  • Imię:Robert

Napisano 08 czerwiec 2018 - 17:57

Jaki pakiet tam jest, to wiem, ale myślałem, że znalazłeś i wsadziłeś w oryginalny koszyk "większy" pakiet.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych