Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam:)

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 TEQ

TEQ
  • Modelarz
  • 18 postów

Napisano 18 luty 2007 - 19:40

Niestety bardzo małe szanse.... 41 dni to mało !! Przecież jestem noobem :cry:

#2 Wieczu

Wieczu
  • Modelarz
  • 8 postów

Napisano 18 luty 2007 - 19:37

licze na ciebie teq ze zdarzysz zrobic model na zawody kwietniowe

#3 lukaszp

lukaszp
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 18 luty 2007 - 18:57

witam cie kolego z modelarni:) spoko ziomek z ciebie :!:

#4 TEQ

TEQ
  • Modelarz
  • 18 postów

Napisano 18 luty 2007 - 18:26

Witamy Wieczu na forum !!

Wreszcie to dotarłeś :wink:
Dodam tak od siebie że Marcin mieszka koło mnie (5 minut z pieskiem)
Użyczył mi plany Jastrzębia (za co mu serdecznie jeszcze raz dziękuję) za którego nie długo się zabiorę. Oczywiście budową przewodzi kolega Wieczu -przesyłam mu wszystkie fotki z moimi problemami a kolega wytrwale mi pomaga i podpowiada -ma se chłopak cierpiwość :P
Jastrzębia postaram się dokładnie udokumentować ale o tym w odpowiednim dziale :roll:

#5 modelarzkobi

modelarzkobi
  • Modelarz
  • 18 postów

Napisano 18 luty 2007 - 18:16

Witaj w naszym gronie modelarzy :!: Ciasze sie że latasz szybowcami :D Ja też je lubie jednak na razie na chwile sie przeżuciłem na spalinowe, i niedługo wróce ale juz do motoszybowców :D
Pozdrawiam :!:

#6 Wieczu

Wieczu
  • Modelarz
  • 8 postów

Napisano 18 luty 2007 - 17:54

Witam :)

Pare słów o mnie: mam na imię Marcin, mieszkam w krakowie, modelarstwem zajmuje sie od 5-6 lat. Uczęszczam na zajecia modelarskie w Aeroklubie Krakowskim. Uczę się od p.T.Kasprzyckiego i p.A.Opoczki. Latam szybowcami klasy f3j/m. Od niedawna zacząłem latać rakietoplanami s8d. Aktualnie latam modelem Pelikan. Na składzie posiadam Jastrzębia, Edipo oraz pare innych modeli. Aktualnie buduje skrzydla do Pelikana z lotkami(2m rozp), PZL 104 Wilga (elektryk) oraz rakietoplan. Mam nadzieję że będe mógł słóżyć swoimi umiejętnościami oraz liczyć na Waszą pomoc.

http://s116.photobuc...Modelarstwo xD/
Trochę fotek moich modeli. Niektore nieaktualne (Pelikan np ma nowy kadlub i oklejenie).

Pozdrawiam