Skocz do zawartości

Raj dla szybowników.hałda w Łaziskach Górnych


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
na szczyt nie dojedziecie.auta zostawiamy na końcu ulicy bukowej.

 

A ten w takim razie co tam robi? I nawet chyba model obok lezy.

Przyznac sie Panowie kto to.

http://www.zumi.pl/,?aziska górne,Szukaj,18.85508825,50.140882500000004,2,1b,namapie.html?

 

EDIT

trzeba skopiowac caly link bo go rozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja już wróciłem :) byłem od 10.30 do 15.00 i był full wypas :)) w końcówce wiatr doszedł w porywach do 17,5m/s :D masakra

w powietrzu było fajnie gorzej z lądowaniem bo torbiło nieźle wszystko przez bardzo silną termikę

Dzisiaj postawiło mi model laminatowy F3F Storm pionowo do góry jak wszedłem w krawędź komina :) jasny gwint było pięknie :)))))

na jutro zapowiadają 8m/s i północny wschód i się zastanawiam czy znowu nie wyskoczyć polatać

Byłbym od 14,20 do jakiejś 19,30 ktoś może chętny ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Mateusz dojazd heh coś pomyślę jak nie na jutro to na następny raz

Jutro jadę załadowany z córą sztalugami itd musiałbym się wracać po Ciebie do Chorzowa

ale jak bedę jechał pusty to dam Ci znać i podjadę po Ciebie

Niestety nie potrafię dodać fotek heh np z picassy web nie te rozszerzenie fotki sic ! cosik mi sie zdaje że stare forum było prostsze przynajmniej był jakiś album a tu nie potrafię nic takiego znaleść

Olaf miał rację to raj dla szybowników !!!!

 

link do paru fotek

https://picasaweb.go...feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy polatali we wtorek. Ale tak wiało, że szok. Tylko dzieki Mateuszowi mój model wrócił z dalekiej podróży (nad kominami elektrowni) i niestety "skasował się" o zbocze. Ale elektronika przetrwała i jest do odzysku! Jak będzie chwila czasu to wstawię foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda żeśmy się nie spotkali we wtorek ja się zwinąłem o 15.30 bo ciężko było już z lądowaniem na wiatromierzu miałem max 17,5m/s hehehe.Do konca tygodnia niestety północy wschód więc albo coś może się zmieni albo trzeba będzie poczekać.Niestety dowiedziałem się od Olafa że w zeszłym roku były problemy ze strażą przemysłową i wyganiali modelarzy z hołdy ale to niech już Olaf się bezpośrednio wypowie bo wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.