Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski 2010


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam D

Adam D
 • Modelarz
 • 49 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 15:55

Niestety nie popełniłeś błędu :lol: Przyznaję się, to byłem ja. Jestem niestety trochę starszy niż mi się wydaje. Co do zawodów: trudno, zorganizujemy wyjazdowe MP :D Nie chcesz przyjechać, my przyjedziemy. :D

#2 przytek

przytek
 • Modelarz
 • 410 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 15:13

Ha ha ha :) Mój syn w wieku 2 lat miał do czynienia z komornikiem który chciał wyegzekwować od niego należność za......... mandat za złe parkowanie samochodu!!!!!!!!!!!!!!!! Mielismy niezly ubaw z zoną :) Chodziło o osobę zamieszkałą pod zupełnie innym adresem. Ok na liście jest Adam Dębowski- mój błąd, zagalopowałem się bo jednoznacznie skojarzyłem osobę na liście z Tobą. Nie ma tam podziału kto w jakiej kategorii, po prostu są wszyscy uczestnicy i tyle. Ja startowałem w klubie. Niestety na pewno nie będę brał udziału w zawodach w PL. Ale postaram się nie zajmować ostatnich miejsc na zawodach organizowanych tutaj w UK ew gdzieś niedaleko.

#3 Adam D

Adam D
 • Modelarz
 • 49 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 14:51

Nie wiem czy była publikowana :( Cała sytuacja nas zaskoczyła... Źle się stało... Przeżywamy mały kryzys w tej kategorii i ta sytuacja jest zarówno przyczyną jak i skutkiem. Twój start w Polsce.... hm.... jest jakby.... OBOWIĄZKOWY kropka. Co do ciekawostki: w '91 startowałem w klubie czy w F3A? To w ogóle wydaje mi się niemożliwe, nie mogłem przecież startować w wieku 3 lat... :rotfl:

#4 przytek

przytek
 • Modelarz
 • 410 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 11:05

Nie, nie planowałem przyjazdu tylko po prostu jestem zaskoczony tym faktem. Czy gdziekolwiek została opublikowana informacja o tej zmianie? Powoli trwają prace nad Yazoo, w zasadzie pozostało uzbrojenie. Bacznie przyglądam się brytyjskiej scenie F3A, byłem na kilku zawodach (są praktycznie co tydzień w sezonie). Nie spieszę się ponieważ zacznę latać od przyszłego sezonu. Mogę spokojnie wszystko przygotować i potrenować przed zawodami. Nie planuję startów w zawodach organizowanych w Polsce. Ciekawostka:) Robiac porządki znalazłem druk z programem MP w 1991 a z tyłu mam zapisane własnoręcznie imiona i nazwiska wszystkich uczestników tych zawodów. Na tej liście jestem tam i ja i Ty Adamie.

#5 Adam D

Adam D
 • Modelarz
 • 49 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:04

Niestety to prawda. Skierniewice zrezygnowały z organizacji. Nawet nie w ostatniej chwili, tylko w czasie kolejnego sezonu. Jedynym sposobem zaradzenia sytuacji na gorąco było przeniesienie imprezy do Łodzi we wcześniejszym terminie. Planowałeś pojawić się w Skierniewicach?

#6 przytek

przytek
 • Modelarz
 • 410 postów

Napisano 29 sierpień 2010 - 20:33

Na stronie Aeroklubu Łódzkiego jest informacja o rozegranych Mistrzostwach Polski 2010 http://www.aeroklub-.../?id=news&wid=7 W kalendarzu AP MP F3A maja być rozegrane o tutaj i w takim terminie: MP Modeli Akrobacyjnych Zdalnie Sterowanych F3A 18-19.09 Skierniewice - Miedniewice Aeroklub Warszawski Zawody rozegrane w Łodzi w dniach 14-15 figurują jako zawody do Pucharu Polski Czy ktoś może to potwierdzić, ew. wyjaśnić?