Skocz do zawartości

http://www.boble.pl/


mario1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Kupowałem od nich przez ich sklep internetowy Syma S107G.

Dotarła oryginalna, dobrze i solidnie zapakowana (to miał być prezent).

 

Gratis wysyłka priorytetem Pocztą Polską i wał główny :) obsługa całkiem miła, choć czasem trochę zakręcona.

 

Od siebie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszę do poprzednika do Maćka wydaje mi się że coś ci się pokręciło ze skleapami ja już u nich w boble byłem 4 razy i sklep jest zawalony modelami pod sufit. Samych autek jest z 40 modeli nie wspomne już o lotnictwie i innych.

Więc jak nie byłeś i nie widziałeś to nie pisz głupot i nie wprowadzaj kolegów w błąd. Chłopaki co tam sprzedają to da się znimi pogadać i znają się na żeczy.

Pozdrawiam Maćka

 

Witam

 

Całkiem niedawno specjalnie sie do nich wybrałem i tutaj zaskoczenie. Pusto. Przestrzeni może i mają ale pustej. Bardzo mało modeli.

 

Pzdr

Piszę do poprzednika do Maćka wydaje mi się że coś ci się pokręciło ze skleapami ja już u nich w boble byłem 4 razy i sklep jest zawalony modelami pod sufit. Samych autek jest z 40 modeli nie wspomne już o lotnictwie i innych.

Więc jak nie byłeś i nie widziałeś to nie pisz głupot i nie wprowadzaj kolegów w błąd. Chłopaki co tam sprzedają to da się znimi pogadać i znają się na żeczy.

Pozdrawiam Maćka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają podróbkę IMax'a B6 bez żadnej informacji o tym.

 

Wiadomo, że sam oryginalny IMax to podróbka innej ładowarki, ale wypadałoby by uczciwie poinformować w opisie. A nie bawić się później w zgadywanki ;)

Jak miałem pozytywną opinię o tym sklepie, tak troszkę się zawiodłem. W mailu odpowiedzi nie były zbyt uprzejme, a grzecznie zapytałem, czy to podróbka i wysłałem filmik z porównaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reklama na samej górze forum ! - potrzebuję 2 modeli spalinowych na nowy sezon; może warto zapytać, może akurat nowy sklep z ambicjami ?

 

Wczoraj raniutko zapytałem mailem o dostępność 3 modeli z oferty, poprosiłem o POTWIERDZENIE ich ceny oraz konkretnych promocji (nauczony doświadczeniem poprosiłem o potwierdzenie ceny i potwierdzenie promocji ze strony zanim kliknę "kup teraz", zwłaszcza, że modele były zaznaczone jako niedostępne - na zamówienie).

 

Dzisiaj rano zadzwoniłem i pytam, czy coś wiadomo o moim zapytaniu ? Pan ze sklepu powołał się na kolegę - "na pewno odpowiemy za godzinę, jak przyjdzie kolega".

 

Nie mam żadnej odpowiedzi do tej pory (a wystarczyłoby napisać cokolwiek, pewnie to stracone max 30 sekund) => czyli jednak wybieram kierunek sprawdzone chińskie sklepy.

 

Bez żalu panowie z Boble => taka u nas norma obsługi była i jak widać jeszcze bywa :)

 

 

Edit:

Żeby było jasne - u Was już nie kupię (tych modeli o które pytałem).

Pozdrawiam i powodzenia

Hubert

 

Reklama na samej górze forum ! - potrzebuję 2 modeli spalinowych na nowy sezon; może warto zapytać, może akurat nowy sklep z ambicjami ?

 

Wczoraj raniutko zapytałem mailem o dostępność 3 modeli z oferty, poprosiłem o POTWIERDZENIE ich ceny oraz konkretnych promocji (nauczony doświadczeniem poprosiłem o potwierdzenie ceny i potwierdzenie promocji ze strony zanim kliknę "kup teraz", zwłaszcza, że modele były zaznaczone jako niedostępne - na zamówienie).

 

Dzisiaj rano zadzwoniłem i pytam, czy coś wiadomo o moim zapytaniu ? Pan ze sklepu powołał się na kolegę - "na pewno odpowiemy za godzinę, jak przyjdzie kolega".

 

Nie mam żadnej odpowiedzi do tej pory (a wystarczyłoby napisać cokolwiek, pewnie to stracone max 30 sekund) => czyli jednak wybieram kierunek sprawdzone chińskie sklepy.

 

Bez żalu panowie z Boble => taka u nas norma obsługi była i jak widać jeszcze bywa :)

 

 

Edit:

Żeby było jasne - u Was już nie kupię (tych modeli o które pytałem).

Pozdrawiam i powodzenia

Hubert

 

Edit2:

Nie wiem, czy to zasługa tego forum, ale...

Właśnie dostałem odpowiedź ze sklepu; dziękuję i mimo wszystko życzę powodzenia w tym niełatwym biznesie.

Pamiętajcie kochani, że klient to zwykły człowiek

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.