Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yak 55haikong ,maska silnika do kupienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BART

BART
  • Modelarz
  • 63 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Bartek

Napisano 31 July 2013 - 12:19

Czesc,

Wyslalem zapytaniemdo producenta o maske silnika,oto odpowiedz:
the price for the engine cover is USD14, shipping cost is USD57 to Poland via EMS.
total is USD71.
please advice if this cost is ok for you?
regard the payment we only accept TT .

Koszt 14 dolarow za maske, to dobra cena,tylko koszt wysylki...
Moze wiexej osob byloby zainteresowanych, szczegolnie z okolic Dolnegoslaska, przy wiekszym zamowieniu koszt wysylki bylby do podzialu:-) poprosilem o ceny innych czesci zamiennych do tego modelu rowniez,czekam na odpwiedz.
  • 0

#2 jedras102

jedras102
  • Modelarz
  • 4 postów
  • SkądGdynia
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 August 2013 - 12:12

Cześć. Ja mam taki model i nie dawno niestety z maski zrobiła mi się harmonijka. Byłbym zainteresowany ściągnięciem takiej maski.
Pozdrawiam
Andrzej
  • 0

#3 BART

BART
  • Modelarz
  • 63 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 August 2013 - 21:37

Cześć. Ja mam taki model i nie dawno niestety z maski zrobiła mi się harmonijka. Byłbym zainteresowany ściągnięciem takiej maski.
Pozdrawiam
Andrzej

Wyslalem ponowne zapytamie o koszt transportu 2 sztuk,na razie milcza,jak dostane odpowiedz dam znac

Pzdr

Bart
  • 0

#4 BART

BART
  • Modelarz
  • 63 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 September 2013 - 10:59

Koszt przy 3 szt to okolo 180 pln wraz z transportem za jedna osłonę, wiec dalej drogo.

Kolega , ktory oglasza sie na gieldzie z usulgami ciecia ,wytlaczania moglby takie maski wytłoczyc w plastiku, tylko potrzebne jest kopyto.Ja nigdy czegos takiego nie robiłem, moze ktos ma zrobione?

Wyslalem ponowne zapytamie o koszt transportu 2 sztuk,na razie milcza,jak dostane odpowiedz dam znac

Pzdr

Bart

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych