Skocz do zawartości

Futaba T7CAP 35Mhz na 2,4 Ghz


Intermodel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Mam pytanie co do aparatury Futaba T7CAP 35Mhz 

Użytkuję tą aparaturę od kilku lat ale troszeczkę irytuje mnie już wyciąganie i zwijanie anteny :)  używam odbiorników typu Corona one maja dość długie anteny w niektórych modelach to przeszkadza , chciałbym przerobić na 2,4Ghz ,w  związku z tym moje pytanie czy ktoś z forumowiczów zrobił konwersję jak to się sprawuje i co zastosować

Moduł Fly-Dream 2,4GHz IS-8D - Graupner, Futaba-FHSS V3 - KIT

Moduł FrSky DHT 2,4GHz - Graupner, Futaba - long range, telemetria

Czy jakiś inny

Może już był ten temat na forum , proszę o podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w mojej Futabie używam FrSky już chyba trzeci sezon i nie mam z nim żadnych problemów, moduły i odbiorniki relatywnie tanie, sprzęt nigdy się nie rozbindował. Moduł FrSky plus lipol w nadajniku i mam spokój z ładowaniem na 12 godzin latania. FrSky ma duże możliwości rozbudowy jeśli chodzi o telemetrię ale to dla tych co lubią się tym bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

  Adokładnie jakiego modułu FrSky używasz czy któregoś z tych co wymieniłem czy jakiegoś innego i czy dużym kłopotem jest instalacja

Też jestem zdania że ładowanie pieniędzy w aparaturę która mówi czy pokazuje nam inne jakieś udziwnione rzeczy jest stratą, wole doinwestować i mieć sprawdzony sprzęt i do moich potrzeb wystarczający  i co leprze można by korzystać i z 2,4 i z 35 tylko te anteny od 35 nieraz przeszkadzają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.