Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybowiec Smyk z Art-model krosno z allegro../

dokumentacja smyk plany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 extra22

extra22
  • Modelarz
  • 91 postów
  • GG:
  • Skądrzeszów
  • Imię:marcin

Napisano 08 November 2016 - 12:04

Witam w tamtym roku będąc w UK wylicytowałem na allegro model SMYK z art model miał być to kompletny zestaw jak sie okazało brak kompletnych planów kilku elementów np żeberka na skrzydła :/ ma może ktoś plany jakieś skany szkoda żeby leżał a tak się a pech tak chciał ze skreciłem dwa dni temu nogę i popracował bym nad tym modelem 

może ma ktoś plany do odsprzedania ?chetnie kupie bo 90 % częsci jest tylko brak żeberek i planów kadłuba CAM004381.jpg

• 0

#2 Michau

Michau
  • Modelarz
  • 170 postów
  • GG:
  • SkądKrosno
  • Imię:Michał

Napisano 08 November 2016 - 15:09

Zadzwoń do producenta?  Nr telefonu masz na opakowaniu.

Witam w tamtym roku będąc w UK wylicytowałem na allegro model SMYK z art model miał być to kompletny zestaw jak sie okazało brak kompletnych planów kilku elementów np żeberka na skrzydła :/ ma może ktoś plany jakieś skany szkoda żeby leżał a tak się a pech tak chciał ze skreciłem dwa dni temu nogę i popracował bym nad tym modelem 

może ma ktoś plany do odsprzedania ?chetnie kupie bo 90 % częsci jest tylko brak żeberek i planów kadłuba attachicon.gifCAM004381.jpg

• 0

#3 extra22

extra22
  • Modelarz
  • 91 postów
  • GG:
  • Skądrzeszów
  • Imię:marcin

Napisano 08 November 2016 - 18:09

myślałem i dzwonić ale wydawało mi się ze ten model to chyba nie jeden modelarz na tym forum budował i ma pozostałości po modelu w postaci planów pisałem tydz temu do firmy na e-maila ale nikt nic nie odpisał

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych