Skocz do zawartości

Symulator a antena


Krzako

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie pewne pytanie - czy gdy latam na symulatorze musze mieć wyciągnietą antenę ? kwarc wyciągniety, w instrukcji pisze, że po podłączeniu kabla modół wcz jest wyłączany. Wydaje mi się, że moge schować antenę, ale chce miec 100% pewności. Antena długa i troche przeszkadza bo albo uderzam w okno albo w monitor ;), ale wole nie eksperymętować czy można czy nie.... ta aparatura jest dla mnie świętością ;)

 

 

 

Ps.

Dla niewtajemniczonych: chodzi o mx-12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłączasz kabel do MX-12 na dolne gniazdo, to wogóle nie włączasz radia - od tego trzeba zacząć. Radio samo się włączy w trybie obsługi symulatora. Kwarcu wogóle nie wyciągaj - bo po co ? Radio wogóle nie nadaje wtedy, jedynie transmituje sygnał do kabla. Jak chcesz wybrać model, to odłączasz kabel, wybierasz model, wyłączasz radio, włączasz kabel i radio się znów włącza samo. Zachowaj monitor i okno - nie wyciągaj anteny.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.