Skocz do zawartości

Czy ktoś testował: Turnigy 2830-3500 / Turnigy H2218-2500KV + śmigło APC 4.7x4.7


TKC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś może przeprowadzał testy dla silników z tematu?

 

Interesuje mnie jaki prąd jest pobierany przez te silniki przy zasilniu 2s (i 3s), obciążonych śmigłem APC 4.7x4.7. Jeżeli znalibyście jeszcze dodatkowo ciąg statyczny, obroty, oraz w jakim stopniu się te silniki grzeją było by super. Także inne konfiguracje napędu są mile widziane :)

 

Niestety nie dysponuję w chwili obecnej ani odpowiednim miernikiem prądu stałego ani hamownią, które pozwoliły by mi na dokonanie pomiaru :(.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale dzięki uprzejmości jednego z kolegów z Pałacowej znam już odpowiedź na jedno, główne zadane przeze mnie pytanie - ile prądu pobierają te silniki ze śmigłem APC 4.7x4.7 i tak:

 

Turnigy 2830-3500:

pakiet 3s (naładowany do poziomu storage czyli ~3.8V na celę) ~ 50A (stanowczo za dużo - 35A to według danych katalogowych to max. - trzeba dać mniejsze śmigło!)

pakiet 2s (naładowany do poziomu ~4.2V na celę) ~ 30A (jest OK, można dać jeszcze trochę większe śmigło)

Turnigy H2218-2500KV

pakiet 3s (po teście z pierwszym silnikiem) ~29A (czyli jeszcze można by było z niego sporo "wycisnąć" według HK jest 500W silnik)

pakiet 2s (po teście z pierwszym silnikiem) ~17A

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.