Skocz do zawartości

Axial Rubicon i FPV od Phantoma


Rekomendowane odpowiedzi

Model ma służyć do jazdy wszędzie gdzie to możliwe, jego poprzednik Crawler z tradycyjnym FPV jezdził po lesie podglądał przyrodę i szukał grzybów, ale jakość przekazywanego obrazu była kiepska.
Ponieważ Crawler po latach się trochę znudził i był mało uniwersalny, zamieniłem na trial.
Autko kupiłem niekompletne i trochę czasu mi zajęło zmontowanie i uzupełnienie braków, przy okazji miałem porównanie z Sand Masterem Kyosho w temacie sklecania i ten ostatni to maksymalna prostota,  wszystko się skręci jednym śrubokrętem,przy Axialu potrzebny warsztat samochodowy i to dobrze wyposażony :blink:
Przekaz Video i nagrywanie w jakości HD zapewnia kamera od Phantoma FC40, sterowanie kamery odbywa się z poziomu tabletu lub telefonu, można załączać nagrywanie, robić zdjęcia i dodatkowo jest zoom.
Z uwagi na Wifi link RC  jest na 27mHz, przynajmniej na razie.

 

Auto w akcji

 

post-10282-0-48456300-1460837385_thumb.jpg

 

post-10282-0-73332900-1460837731_thumb.jpg

 

Aparatura z podglądem w HD

 

post-10282-0-94216200-1460837846_thumb.jpg

 

Przy zastosowaniu na odbiór Wifi dobrego telefonu lub tabletu (Ram pow 1Gb) zasięg przekazu obrazu dochodzi do 300m

i obraz w porównaniu ze standardowym FPV to miód-malina.

Film z oblotu-objazdu ;)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.