Skocz do zawartości

modelpiotrek

Modelarz
  • Postów

    1 326
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    56

Ostatnia wygrana modelpiotrek w dniu 21 Czerwca

Użytkownicy przyznają modelpiotrek punkty reputacji!

Reputacja

999 Excellent

O modelpiotrek

  • Urodziny 23.10.1970

Kontakt

  • WWW
    http://www.modelpiotrekf1e.pl.tl

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Racibórz
  • Zainteresowania
    modelarstwo lotnicze,szybowce

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Co roku tam jestem i nigdy mi się nie nudzi w Tym roku był Spitfire heh
  2. Młode Bociany z modelarni latają i to intensywnie
  3. Wczoraj był piękny termiczny dzień i został dobrze wykorzystany
  4. Przepraszam tyle się ostatnio dzieje a i piknik rodzi się w potwornych bólach
  5. Witam serdecznie Czas nieubłaganie leci i zbliża się wielkimi krokami XIX już edycja naszego Pikniku RC Air Show w Raciborzu na który serdecznie zapraszam !!! 11-13 Wrzesień 2026r ( Racibórz ul.Drzewieckiego w pobliżu CH Auchan Piątek 11 Wrzesień - Przyjazd,zakwaterowanie oraz oczywiście latanie Sobota 12 Wrzesień- Loty treningowe cały dzień wieczorem impreza integracyjna z ogniskiem !!! Loty modeli z oświetleniem do godzin nocnych w tym pokaz pirotechniczny naszego piromana Marka Zapraszam do wspólnych lotów modelami z oświetleniem Niedziela 13 Wrzesień- 10.00 oficjalne rozpoczęcie pikniku Loty pokazowe cały dzień Około godz 14.00 Bitwa powietrzna w obronie Raciborza do której udziału serdecznie zapraszamy wszystkich !!!( modele piankowe rozpiętość do około 1m) Możliwość hangarowania modeli przez czas pikniku w dużym namiocie Wieża z prądem Zakwaterowanie Na miejscu pikniku jest możliwość rozłożenia namiotu,przyczepy,kampera itd miejsca jest dużo ,dostępne będzie wyżywienie. ToiToi i prysznic na miejscu W odległości około 300m od pikniku znajduje się Camping Obora z możliwością wynajmu domków domki są 4 osobowe z łazienką Kontakt przez nas lub bezpośrednio Markowicka 1, 47-400 Racibórz tel 504 663 623 Pas Startowy- Pas startowy trawiasty szerokość około 50m długość około 200m Trzy strefy będą- 1.Główna z pasem startowym 2.Heli z prawej strony przed linią średniego napięcia 3.Depronowe Modele latające za linią średniego napięcia Linia średniego napięcia jak w zeszłym roku będzie zabezpieczona by była widoczna w sprawdzony w 2024 r sposób Wydarzenie na FB- https://fb.me/e/iDusBwh5u Formularz zgłoszenia- dostępny wkrótce Mapka Dojazdu-
  6. Kto nie miał okazji tam być zapraszam na moją relację .Wspaniałe miejsce
      • 8
      • Lubię to
      • Dzięki
  7. Sprzedam jako używane choć niektóre są nowe Futaba R3006 SB - 120zł / szt Futaba R 3008SB - 170zł/ szt - została 1szt Cooltec R7008HV-2 - 120szt/szt Gyro Dualsky FC 130 - 120zł Do ceny koszty wysyłki inpost 17zł
  8. Te silniczki to juz historiaaaa

    1. modelpiotrek

      modelpiotrek

      Nie :)

      pisz do niego

      idzie się dogadać co do ceny

  9. Najlepsze chyba obecnie na rynku gyro Sprzedaję mało używane Od spodu naklejona uszczelka a tak brak śladów użytkowania Kupiłem dla siebie ale za stary jestem by latać z gyro cena 900zł plus KW
  10. Do sprzedania używane silniki vintage Viking 2,5,McCoy,MK-17,COX Za całość kolega chce 1000zł ( do negocjacji ) kontakt czaro1980@op.pl
  11. Wiosna Bociany wylatują z gniazda
  12. Taa Franek to są Orły hehehe
  13. Wierz mi że tych górek które trzeba przekroczyć jest całe mnóstwo i przed nami ich końca nie widać Od roku zakładają mi światło w pomieszczeniu ( pracujemy przy jednej lampie) ,zimno jak pieron bo dach nie ocieplony itd ale nie ma co marudzić i trza działać dalej
  14. Dziś nasza modelarnia Bocian miała dobry dzień na zawodach modeli halowych w Pyskowicach organizowanych przez GSML Młodym Bocianom urosły już piórka i zaczęły zdobywać miejsca medalowe Ale najważniejszym osiągnięciem było zdobycie 1 miejsca drużynowego bo na to zapracowała cała ekipa Bocianów indywidualnie 1 i 2 miejsce w modelach kartonowych - Michał i Szymon 3 i 5 miejsce w modelach styrków - Mateusz i Antek 1 ,2,4,5 miejsce w modelach gumówek A6- Janek, Sebastian, Dominik ,Madzia 5 miejsce w F1N- Michał oraz medalowe miejsce w kategorii przedszkolaków- Emilka To był naprawdę dobry dzień jestem z nich dumny oczywiście głośno im tego nie powiem bo w głowach im się poprzewraca hehehe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.