Skocz do zawartości

Karta programująca


Linux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zakupić http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=23_63&products_id=119 do programowania http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=23_63&products_id=116

 

Jak wygląda programowanie taką kartą ? Jak np. się ustawia kiedy ma odcinać silnik (jak ustawić poziom naładowania akumulatora ?

Jak zaprogramować hamulec itd.?

Czy coś jeszcze jest potrzebne do zaprogramowania oprócz karty?

Mile widziana fotka karty z opisem poszczególnych styków itd. w paincie ;D

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze sobie ustawiasz na such co i jak na karcie (regulatora nie podpinasz jeszcze) nastepnie jak masz regiel z BEC-em to podpinasz do wtyczki (pamiętaj o kolorach kabli) i regulator z silnikiem powinien zapikac. Jeżeli masz regiel bez beca to podpinasz dodatkowe napiecie do karty (masz podpisane na karcie programującej). I tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to programowanie to tylko odpowiednie założenie sworków (jakoś tak się pisze). Podpięcie regla i już ?

 

Skąd mam wiedzieć kiedy odetnie prąd przy ilu V jak jest napisane tylko "HIGH" i "LOW"?

Dzięki za dotychczasową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką kartę z Jeti, bardzo podobną a nawet identyczną (z wyglądu)

W mojej LOW odcinało dla li-po na 2,7v na celę, High na 3,0v, nie możemy niestety być pewni, że tutaj jest tak samo, ale jak zaczniesz od ustawienia HIGH to się nie pomylisz, potem zweryfikuj napięcie pakietu i będziesz miał pojęcie o co chodzi :wink:

 

Regiel z linku jest z bec'iem więc podpinasz regiel z silnikiem (musi być podpięty) wtyczkę która idzie do odbiornika podpinasz do karty, wszystkie ustawienia oczywiście już na miejscu, podłączasz pakiet do regla i będziesz słyszał jakieś "bip" rozłączasz i wszystko.

 

Oczywiście na silniku niema śmigła! nie powinien się kręcić, ale nigdy nie mów nigdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, temat chyba do zamknięcia, jeszcze sprawdzę tylko za pomocą "szukaj" co to jest ten hamulec, kąt wyprzedzenia i częstotliwość bo nie wiem do czego to nawet służy w takim regulatorze :roll: Rozumiem, że w.w rzeczy można zaprogramować tą kartą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.